Kategoriler
Emlak Haberleri Manşet

Volume Kurtköy WAF Awards’da finalist oldu

Studio Vertebra tasarımı Volume Kurtköy İstanbul ofis projesi, mimarlık dünyasının en önemli ödüllerinden biri olan World Architecture Festival (WAF) Awards’da, “Ofis Projeleri” kategorisinde finalist oldu.

Studio Vertebra, mimarlık dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen World Architecture Festival (WAF) Awards’da, finale kalma başarısını gösterdi.

15-17 Kasım 2017 tarihleri arasında Berlin Arena’da bu yıl 10. kez düzenlenecek olan World Architecture Festival’de kısa listeye kalan Studio Vertebra tasarımı Volume Kurtköy ofis projesi “Ofis Projeleri” kategorisinde jüri karşısına çıkacak.

Volume Kurtköy Ofis projesinde 60 m2‘den 178 m2‘ye kadar 1+1, 108 m2‘den 249 m2‘ye kadar 2+1 ve 3+1 tipinde ofisler yer alıyor. Daha büyük alanlar talep edilmesi durumunda ise 300 m– 700m2 – 2.500 m2‘ye kadar birleştirilebilir ofisler oluşturmak mümkün olmaktadır.

Studio Vertebra’nın İstanbul Kurtköy’de tasarladığı Volume Kurtköy İstanbul projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın konumda yer alıyor.

Tasinmazhaber.Com