Kategoriler
Proje Haberleri

Westion Bursa satışları devam ediyor

Westion Bursa projesi lüks yapısı ve geniş özellikleriyle sizleri bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje NGYO Konut Market tarafından hayata geçirilmektedir. Proje, 5.080 metrekarelik arsa üzerine konumlandırılmıştır. Site içerisinde 45 adet daire bulunmaktadır. Daire tipi olarak; 2 artı 1 ,3 artı 1 standart, 4 artı 1 dublex ve kişiye özel  kullanımına sahip villalardan meydana gelmektedir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Bursa konut projesi 5 bin 080 metrekarelik arsa üzerine konumlandırılmıştır. Konut projesi içerisinde 45 adet daire ve 5 adet villa bulunmaktadır. Daire tipi olarak; 2 artı 1 ,3 artı 1 standart, 4 artı 1 dublex ve kişiye özel  kullanımına sahip bahçe kat dairelerden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 standart dairelerin büyüklüğü brüt 126 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 96 metrekare olmaktadır. Site içerisinde araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca açık yüzme havuzu, sosyal tesis ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Konutlarda ısıtma sistemi olarak pay ölçerli merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Westion Bursa fiyatları ne kadar?

Westion Bursa projesinde fiyatlar konut tipine ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Ayrıca fiyatlar dairelerin bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir. Satıları devam eden konutların fiyatları 3 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 246 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 dubleks dairelerin fiyatları 3 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca brüt 300 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 tip villaların fiyatları 5 milyon TL’den başlamaktadır.

Söz konusu konut projesi Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Kızılcıklı Mahallesi’nde yer almaktadır. Üstelik projenin konumu alışveriş merkezi, semt pazarı, sağlık ocağı ve okullara 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0224 443 00 59 veya 0530 994 16 66 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…