Proje Haberleri Yazar Buse GÜLER

White Star Homes fiyat aralığı

White Star Homes projesi, Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Yapımcı firma olarak Atalan İnşaat’ın imzası ile yükselecek olan White Star Homes, alıcıları için yalnızca daireler sunmuyor. Dairelerin yanı sıra..

tasinmazhaber.com White Star Homes fiyat aralığı

White Star Homes projesi, Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Yapımcı firma olarak Atalan İnşaat’ın imzası ile yükselecek olan White Star Homes, alıcıları için yalnızca daireler sunmuyor. Dairelerin yanı sıra dükkanlar da tasarlayan White Star Homes projesi, 30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

White Star Homes projesinde 2+1 tipteki konutların fiyatı 310 bin 500 TL olarak belirlendi. Bunun haricinde projedeki 3+1 tipte bulunan dairelerin fiyatları ise 368 bin TL’den başlıyor. En yüksek 3+1 tipteki konutun fiyatı da 425 bin 500 TL olarak satışa çıkarıldı. Aynı zamanda White Star Homes’da 4+1 tipteki dairelerin fiyatı ise 448 bin 500 TL’den alıcılarına sunuldu.

White Star Homes projesinde bulunan daire ve dükkanların alıcılarına 2019 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon : 0222 320 33 01

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL