Kategoriler
Emlak Haberleri Manşet

Wind Ankara Park Caddesi’nde yükseliyor

Voga Mobilya A.Ş ve Taha İnşaat Adi Ortaklığı tarafından Ankara ili, Çankaya ilçesi Çayyolu’nda hayata geçirilen Wind Ankara Çayyolu projesinde daire fiyatları 3 milyon 250 bin TL’den başlıyor.

Çayyolu, Park Caddesi üzerinde 16 bin 626 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Wind Ankara Park Caddesi projesi 22 katlı tek kule içerisinde 19 daire ve 14 adet müstakil villadan meydana geliyor.

Ankara, Çankaya, Çayyolu, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park caddesinin hemen girişinde yer alan Wind Ankara projesi 1 adet kule içerisinde 19 daire ve 14 adet müstakil villa olmak üzere toplam 33 adet konuttan meydana geliyor.

Wind Ankara Kule bloğunda her katta bir adet 462 metrekare büyüklüğündeki daireler yer alıyor. Wind Ankara’da yer alan 22 katlı kule 19 daire 5+2 tipinde, 1 adet daire ise 6+2 çatı dubleks tipinde projelendirildi.

Wind Ankara Villa blokları ise 6+2 tam müstakil tipinde botanik bahçeli villalar yer alıyor. Projedeki her villa için özel olarak tasarlanan otopark alanı mevcut.

Wind Ankara nerede?

2017 yılı Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanan Wind Ankara projesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Park Caddesi, No: 2 Çayyolu, Çankaya/Ankara adresinde yer alıyor.

Wind Ankara fiyatları ne kadar?

Örnek dairelerinde hazır olduğu Wind Ankara Çayyolu projesinde daire fiyatları 3 milyon 250 bin TL’den başlıyor 6 milyon 450 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Tel: 0312 240 9095

Tasinmazhaber.Com