Kategoriler
Emlak Haberleri

Yda Center’da çalışmalar devam ediyor

YDA Group Gayrimenkul Geliştirme tarafından Ankara ili, Çankaya ilçesi, Karakusunlar Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı üzerinde hayata geçirilen YDA Center projesinde sona yaklaşıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesiyle yapılan kat karşılığı inşaat arsa payı devri sözleşmesi kapsamında hayata geçirilen YDA Center projesi ofis ve ticari alanlardan meydana geliyor.

YDA Center projesinin güney tarafında, altı kapalı otopark, üstü ise peyzaj ve yeme-içme alanı olarak kullanılacak bir park alanı da yer almaktadır.

Yaklaşık 320 bin metrekare inşaat alanına sahip proje Kentsel Plaza, High Flat Ofis ve Park Alanı olmak üzere 3 ana bölümden meydana geliyor.

YDA Center Ankara projesi Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir yolu) üzerinde, Konya Yolu, Anadolu Bulvarı, Sakıp Sabacı Bulvarı gibi önemli yollarla yakın, Metro ve Ankaray Söğütözü İstasyonu’nun tam üstünde yer alıyor.

YDA Center projesi Bakanlıklara, Ticaret Odası’na, otellere, özel hastanelere, alışveriş merkezlerine sadece yürüme mesafesinde, metro istasyonu ile doğrudan bağlantısı olan Ankara’nın tek iş ve yaşam merkezi projesidir.

Tasinmazhaber.Com