Kategoriler
Emlak Haberleri

Yda West Avenue’da çalışmalar başladı

YDA İnşaat tarafından Ankara ili, Batıkent ilçesinde hayata geçirilecek olan Yda West Avenue projesinde çalışmalara başlandı.

Modern mimarisi, sosyal imkânları ve yeşil alanları ile dikkat çekmesi beklenenb Yda West Avenue Batıkent projesi karma kullanımlı bir proje olarak inşa edilecek.

Ostim, Anadolu Bulvarı, Çevre Yolu ve İstanbul Yolu’na direkt erişim sağlanma imkanı bulunan Yda West Avenue Ankara projesi 330 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek.

Yda West Avenue projesi 19 blokta toplam 4 bin 500 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam dört farklı tip dairelerin yer alacağı Yda West Avenue Batıkent projesinde dairelerin dışında cadde mağazalarının yer aldığı bir alışveriş merkezi de yer alıyor.

Batıkent, Uğur Mumcu Mahallesi, Batı bulvarı üzerinde yer alan Yda West Avenue projesinde alışveriş merkezi, market, benzin istasyonları, çocuk eğlence merkezi, sosyal tesis ve rekreasyon alanları yer alacak. Projenin yakın bir zamanda başlaması beklenmektedir.

Tasinmazhaber.Com