Kategoriler
Proje Haberleri

Zeray Grande Anatolia lansmana özel fiyat avantajlarıyla satışta

Zeray Grande Anatolia lansmana özel fiyat avantajları ve ödeme planı fırsatıyla satışa sunulmuştur. Konut projesi Zeray İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Ayrıca bu konut projesi Kocaeli İli, Çayırova İlçesi’nde yer almaktadır. Detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Projenin özellikleri neler?

Kocaeli konut projesi Çayırova’da yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Arsa alanı üzerinde ise toplam 2 bin 500 adet konut yer almaktadır. bu konutların inşası tek etapta gerçekleşecektir.

Konut projesinde henüz daire tipleri, büyüklükleri hakkında bilgi verilmemiştir. Ayrıca ödeme planı, teslim tarihi, fiyat listesi gibi konular hakkında da bilgiler belli değildir. Bu bilgiler netleştiğinde web sitemizde bu bilgilere yer verilecektir.

Firma 2023 yılında inşaat sektörüne önemli projelerle damga vurmuştur. Bu çalışmalarına 2024 yılında da devam etmektedir. Bu kapsamda bu yeni projesini lansman fırsatlarıyla satışa sunmuştur. Ayrıca söz konusu konut projesi özellikle tasarımı ile dikkat çekmektedir.

Zeray Grande Anatolia nerede yer almaktadır?

Konut projesi Marmara’nın en hızlı gelişen bölgesinde, bölgenin en değerli konumunda yer almaktadır. Ayrıca konut projesi İstanbul’a sadece 30 dakika mesafede yer almaktadır. Bununla birlikte konut projesi Marmara Bölgesi’nin doğusunda yer alan Aşıklar Tepesi’nde yer almaktadır.

Konut projesi hakkında detaylı bilgi için 444 91 41 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

Emlak haberleri için tıklayınız…