Kategoriler
Emlak Magazin

Zeynep Bastık Urla’da ev aldı

Ünlü popçu Zeynep Bastık, konserlerinin yanı sıra YouTube üzerindeki tıklanmaları sayesinde de büyük bir servet kazanmıştır. İstanbul’dan uzaklaşarak doğayla iç içe olan Urla’da kendine bir ev satın almıştır. Zeynep Bastık, “Depremden sonra bir anksiyete geldi” diyerek yeni hayatının hikayesini anlatmıştır.

İstanbul’dan Urla’ya

Zeynep Bastık, son dönemde art arda verdiği konserlerle kazancını artırmış ve İstanbul’dan uzaklaşarak İzmir Urla’ya yerleşme kararı almıştır. Zeynep Bastık’ın doğayla iç içe olan evi, 40 milyon TL civarında olduğu konuşulan bir yatırım olarak dikkat çekmiştir.

Zeynep Bastık, İstanbul’u sevdiğini ancak şehrin kalabalığından daraldığını ifade etmiştir. Bir programda yaptığı konuşmada Bastık, “Depremden sonra bana bir anksiyete geldi. Apartmanların ve insanların arasında kalmaktan bir klostrofobi bastı. Bir de Urla’yı çok seviyorum, orada çok güzel bir hayat da kurdum kendime” demiştir.

Doğayla İç İçe Bir Yaşam

Zeynep Bastık, Urla’daki evinde doğayla iç içe bir yaşam sürmektedir. Tatlı, mütevazi ve minimal bir hayat tarzı benimseyen Bastık, yeni evinde huzur bulduğunu ifade etmiştir. Ev sahibi olduğu 5 bin hektarlık araziyle ilgili sorulara ise “Böyle şeyleri konuşmaktan hoşlanmam” yanıtını vermiştir.

Zeynep Bastık, müzik kariyerine odaklanmak için evinde bir stüdyo kurmuştur. Oğuzhan Koç’un “Evine bir tane klavye almış” şeklindeki bir iddiasına ise “Oğlum stüdyomu kurdum ben oraya, Oğuzhan görmedi. Bir odayı stüdyo yaptım” şeklinde yanıt vermiştir.

Zeynep Bastık Hayatının Keyfini Çıkarıyor

Urla’da yeni bir hayat kuran Zeynep Bastık, huzurlu ve sakin yaşamından keyif almaktadır. Konserlerine devam eden ve müzik kariyerini ilerleten Bastık, doğayla iç içe olan evinde hayallerini gerçekleştirmektedir.

Zeynep Bastık’ın İstanbul’dan Urla’ya taşınması, yeni bir hayata başlamasının hikayesini anlatmaktadır. Doğayla iç içe olan evinde huzur bulan Bastık, müzik kariyerine odaklanmaktadır. Yeni hayatının keyfini çıkaran popçu, kendini daha mutlu ve tatmin olmuş hissetmektedir.

Diğer magazin haberleri için tıklayınız…