Kategoriler
Proje Haberleri

Zümrüt Konağı Alaplı satışları başladı

Zümrüt Konağı Alaplı projesi lüks yaşam alanları ile Alaplı Ayhan İnşaat tarafından hayata geçirilerek alıcılarını bekliyor. Projenin konumu Zonguldak’ın Alaplı İlçesi’nde inşa edilmektedir. Site içerisinde konumlanan tek blokta 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Alaplı Ayhan İnşaat güvencesi ile geliştirilen proje kapsamında 4 katlı olmak üzere tek konut bloğu yükselmektedir. Bahsi geçen blokta ise 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut seçenekleri yer almaktadır. Konut bloğunun 2., 3. Ve 4. katlarında 2 artı 1, tüm katlarda ise 3 artı 1 konut tipleri mevcuttur. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 90 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 70 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 130 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 105 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur.

Asansör, su deposu, kablo TV ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar doğalgazlı ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. 3 artı 1 dairelerde ebeveyn banyolu yatak odası yer almaktadır. Her dairede ise birinci sınıf duşakabinler mevcuttur. Bunun yanı sıra tüm dairelere laminat zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Zümrüt Konağı Alaplı konumu hakkında

Proje, Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Yeni Siteler Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Merkeze yakın konumda olan projede konutlar doğa ve deniz manzarasına sahiptir. Üstelik çevresinde toplu taşıma durakları, okullar ve hastaneler yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Zümrüt Konağı Alaplı fiyatları ne kadar?

Zümrüt Konağı Alaplı projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 90 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.500.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 130 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.600.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (372) 378 48 48 veya 0 (533) 646 17 52 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…