Kategoriler
Emlak Haberleri

20-22 Eaton Place, Ağustos’ta teslim

Ant Yapı tarafından İngiltere’de Londra’nın Belgravia semtinde hayata geçirdiği bir yeni projesi olan 20-22 Eaton Place projesini 2017 yılı Ağustos ayı içerisinde teslim etmeyi planlıyor.

Yurt içi ve yurt dışında birçok farklı projeye imza atan Ant Yapı’nın İngiltere’de son olarak hayata geçireceği üçüncü projesi 22 Eaton Place, Londro’nın Belgravia semtinde yer alıyor.

1.500 metrekare inşaat alanına sahip olan 20-22 Eaton Place Konut projesi 6 adet modern lüks daireden meydana geliyor. 2017 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan projenin tüm işlerini Ant Yapı üstleniyor.

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, ” Ant Yapı olarak 1990’lı yılların başından bu yana yurt dışında başta Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde birçok başarılı işlere imza attık. Yakın zamanda Londra’nın en prestijli bölgesinde yer alan 20-22 Eaton Place Konut Projesiyle birlikte İngiltere’deki üçüncü işimize başlamanın mutluluğu içindeyiz. İngiltere’de halihazırda Westminster bölgesinde yer alan soylu bir aileye ait 19. yüzyıldan kalma bir malikaneyi lüks rezidans dairelerine dönüştürüyoruz. Bu projenin de bu yılın Ağustos ayında tamamlanması planlanıyor. Ant Yapı olarak aynı zamanda Amerika Miami ve New York’ta da inşaat işleri geliştirmek adına çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.