Kategoriler
Proje Haberleri

Antalya Serik Toki kura sonuçları

Antalya Serik Toki kura sonuçları yapılacak olan çekiliş ile belli olacaktır. Bu Antalya Serik toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Antalya İli, Serik İlçesi, Yukarıkocayatak Mahallesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

100 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Antalya Serik Yalıhüyük Yukarıkocayatak Mahallesi  262  Konut projesinde yer alan konutlar için kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projesinde kalan toplam 262 adet konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. 262 adet konutun ise 190 tanesi 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca 72 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 25 Temmuz 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Antalya Serik Yalıhüyük Yukarıkocayatak Mahallesi  262  Konut projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Antalya Serik Yalıhüyük Yukarıkocayatak Mahallesi  262  Konut kura çekilişi

Bu Antalya Serik Yalıhüyük Yukarıkocayatak Mahallesi  262  Konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 25 Temmuz 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 25 Temmuz 2023 tarihinde Salı günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Salı günü saat 11:00’de başlayacaktır. Antalya Serik Yalıhüyük Yukarıkocayatak Toki Konutları projesinde toplam 262 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 262 adet konut için toplam 20 kişi başvuruda bulunmuştur.

Bu toplu konut projesindeki 2+1 tip daireler brüt 92.52 metrekare büyüklüğe sahiptir. 3+1 tip daireler brüt 112.67 metrekare büyüklüğe sahiptir. Ayrıca fiyatlara bakıldığında ise 2+1 tip dairelerin fiyatları 1.284.296 TL’den başlamaktadır. Bununla birlikte 3+1 tip dairelerin fiyatları 1.573.295 TL’den başlamaktadır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 180 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir. Ayrıca 2+1 dairelerin en düşük taksitleri 6.421 TL’den başlamaktadır. 3+1 tip dairelerin en düşük taksit tutarı ise 7.866 TL’den başlamaktadır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 180 ay vade ile ödenebilmektedir. Ayrıca peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Antalya Serik Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 25 Temmuz 2023 tarihinde Salı günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 11:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Antalya Serik Yalıhüyük Yukarıkocayatak Mahallesi  262  Konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Antalya Serik Yalıhüyük Yukarıkocayatak Mahallesi  262  Konut kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…