Gündem Yazar Mehmet

Asgari ücret bugün açıklanıyor

Asgari ücret bugün açıklanıyor. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, bugün asgari ücretin açıklanacağını bildirdi. Bakan, “Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati: Enflasyon karşısında ezdirilmeyen oranı görmüş olacağız” dedi. Hazine..

tasinmazhaber.com Asgari ücret bugün açıklanıyor

Asgari ücret bugün açıklanıyor. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, bugün asgari ücretin açıklanacağını bildirdi. Bakan, “Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati: Enflasyon karşısında ezdirilmeyen oranı görmüş olacağız” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Meclis Genel Kurulu’nda konuşma yaptı. Bakan sorulan soruları da cevapladı. Asgari ücret ile ilgili sorulan soruya ise Bakan, asgari ücrete ilgili olarak, ”Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada enflasyon karşısında asla ezdirilmeyen, bundan sonrada ezdirilmeyecek olan bir oranı hep beraber görmüş olacağız” diyerek cevap vermiştir.

Asgari ücretin bugün açıklanacağı beklenmektedir. Ayrıca asgari ücretin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın yapacağı tahmin edilmektedir. Asgari ücret tahmini ise 4.000 TL’nin üzerinde olması beklenmektedir.

Diğer gündem haberleri için tıklayınız…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL