Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Avend Beytepe teslimleri başlıyor

Avend Beytepe konut projesi ayrıcalıklı özellikleri ve konforlu yapısı ile sahiplerini bekliyor. Ankara’nın Çankaya İlçesinde yükselen proje Rast Grup firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu konutlar dört tip dairelerden..

tasinmazhaber.com Avend Beytepe teslimleri başlıyor

Avend Beytepe konut projesi ayrıcalıklı özellikleri ve konforlu yapısı ile sahiplerini bekliyor. Ankara’nın Çankaya İlçesinde yükselen proje Rast Grup firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu konutlar dört tip dairelerden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, Çankaya İlçesi, Beytepe Mahallesi üzerindeki 46 bin 500 metrekarelik arsa alanı içerisinde inşa edilmektedir. Projede dört tip daire seçeneği sunulmaktadır. Bu dairelerin hepsi lüks özelliklerle donatılmıştır. Aynı zamanda Çankaya konut projesinde kaliteli işçiliğe sahip daireleri ile dikkat çekmektedir.

Proje kapsamında 430 adet daire yer almaktadır. Proje kapsamındaki daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tip olarak tasarlanmıştır. Dairelerin brüt 128 metrekare ile 394 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca dairelerin yakın zamanda teslimlerinin yapılması planlanmaktadır.

Avend Beytepe fiyatları ne kadar?

Çankaya konut projesinde kapsamında satışları devam eden;

Brüt 113-148 metrekare alanlara sahip 2+1 tip daireler 2 milyon 600 bin TL,

162-240 metrekare brüt alanlara sahip 3+1 tip daireler 3 milyon 100 bin TL,

226-283 metrekare brüt alanlara sahip 4+1 daireler 4 milyon 200 bin TL

Brüt 256-318 metrekare brüt alanlara sahip 5+1 tip daireler 4 milyon 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda villa satışlarında lansman fiyatları devam etmektedir.

Avend Beytepe nerede yer alıyor?

Konut projesi, Ankara’nın en seçkin ilçesi Çankaya’da Beytepe Mahallesinde konumlandırılmıştır. Ayrıca proje günlük yaşamda ihtiyaç duyulan pek çok noktaya da yakın mesafededir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0532 462 56 75 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL