Proje Haberleri Yazar Burcu TERZİOĞLU

Aydos Panorama fiyat listesi

İstanbul’un Kartal ilçesinde, Ödül Yapı imzasıyla hayata geçirilen Aydos Panorama projesi, 19 bin metrekare arsa inşaat alanına sahip. Proje, 3 bloktaki 90 konuttan oluşuyor. 2+1’den 4+1’e kadar daire tiplerinin bulunduğu..

tasinmazhaber.com Aydos Panorama fiyat listesi

İstanbul’un Kartal ilçesinde, Ödül Yapı imzasıyla hayata geçirilen Aydos Panorama projesi, 19 bin metrekare arsa inşaat alanına sahip.

Proje, 3 bloktaki 90 konuttan oluşuyor. 2+1’den 4+1’e kadar daire tiplerinin bulunduğu projenin yüzde 67’si satıldı.

Aralık 2019’da sahiplerine teslim edilecek projedeki konutların büyüklükleri, 125 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor.

Projedeki konutların fiyatları 498 bin TL ila 815 bin TL arasında değişiyor. Projede 200 bin TL ila 250 bin TL arasında yapılacak olan ara ödemeler ile teslime kadar 75 bin TL’lik bir ara ödemenin ardından yine 75 bin TL’lik bir ara ödeme ile kalan kısım için teslime kadar 5 bin TL aylık taksitlerle ödeme yapıp taksitler sonrası kalan ödemenin tamamını teslimde yapıp ev sahibi olabilmek mümkün.

Projede çocuk oyun alanları, futbol sahası, basketbol sahası, kameriye, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bulunuyor.

Aydos Panorama projesi, Kartal / İstanbul adresinde yükseliyor.

Telefon: 444 38 34

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL