Kategoriler
Proje Haberleri

Beyaz Park Gümüşsuyu satışta

Beyaz Park Gümüşsuyu projesi Beyaz İnşaat firması tarafından hayata geçirilmiştir. Zeytinburnu konut projesi İstanbul İli, Zeytinburnu İlçesi, Maltepe Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca konut projesinde yer alan dairelerin satışlarına başlanmıştır. Konut projesinde daire tipleri neler, ne zaman teslim edilecek? Satılık daire fiyatları ne kadar, ödeme planı nasıl? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

İstanbul konut projesi Maltepe Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Tek konut bloğundan meydana gelen konut projesinde 2+1 tip daireler yer almaktadır. Ayrıca konut projesinde 3+1 tip daire seçenekleri yer almaktadır. Toplam 54 dairenin yer aldığı konut projesinde ayrıca 11 adet ticari ünite yer almaktadır. İnşaatına başlanan konut projesinde satışlarda tüm hızıyla devam etmektedir.

Konut projesinde 2+1 tip daireler brüt 111 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca 3+1 tip daireler ise brüt 152 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Sosyal alan olarak ise havuz, sauna, fitness salonu, basketbol sahası, 24 saat güvenlikli ve kapalı otopark yer almaktadır.

Projede yer alan dairelerin iç özelliklerine bakıldığında ankastre fırın, fiber internet, duşakabin, asansör yer almaktadır. Bunların dışında ayrıca ebeveyn banyosu, klima, görüntülü diafon, çamaşır odası gibi özellikler de yer almaktadır. Isı yalıtımı, ses yalıtımı, kapalı otopark, kamera sistemi gibi bir çok dış özellikler binada yer almaktadır.

Beyaz Park Gümüşsuyu fiyatları ne kadar?

Konut projesinde satışları devam eden 2+1 ve 3+1 tip dairelerin fiyatları bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir. Ayrıca konut fiyatları, dairenin tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir.

111 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 10 milyon 418 bin TL’den başlamaktadır.

152 metrekare brüt alana sahip 3+1 dairelerin fiyatları ise 15 milyon 552 bin TL’den başlamaktadır. Konut projesi henüz takasa ve konut kredisine uygun değildir. Ayrıca konut projesinin 2025 yılı Mayıs ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje nerede yer almaktadır?

Konut projesi İstanbul İli, Zeytinburnu İlçesi, Maltepe Mahallesi’nde yer almaktadır. İstanbul konut projesi Cevizlibağ Metrobüs durağına 550 metre mesafede yer almaktadır. Ayrıca proje Kabataş Tramvay durağına 570 metre, Yıldız Teknik Üniversitesi’ne ise 10 dakika mesafededir. Proje ile ilgili detaylı bilgi için 05532 768 65 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine göz atmak için tıklayınız…