Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Bilkent Nazende hemen teslim daireleri satışta

Bilkent Nazende projesi her ihtiyaca yanıt verebilecek cazip lokasyonu ve kullanışlı yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Ankara’nın Çankaya İlçesi’nde yer alan proje Rast Grup tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında yer alan..

tasinmazhaber.com Bilkent Nazende hemen teslim daireleri satışta

Bilkent Nazende projesi her ihtiyaca yanıt verebilecek cazip lokasyonu ve kullanışlı yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Ankara’nın Çankaya İlçesi’nde yer alan proje Rast Grup tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında yer alan modern bloklar içerisinde 315 adet daire bulunmaktadır. Daireler ise 2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 ve 6 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Rast Grup güvencesi ile tasarlanan proje kapsamında modern bloklar içerisinde toplam 315 adet lüks daire yer almaktadır. Bahsi geçen daireler 2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 ve 6 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 113 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 170 metrekaredir. 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 238 metrekaredir. Ayrıca 6 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 353 metrekare olmaktadır. Site güvenliğini sağlamak için 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Her daireye özel olarak tahsis edilmiş Araçlarınızı park açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Proje bünyesinde 14.915 metrekarelik peyzaj alanı barındırmaktadır.

Sosyal faaliyet alanları içerisinde ise kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, eğlence ve dinlenme alanları, sinema odası ve hobi odası alanları yer almaktadır. Üstelik dış özellikler içerisinde asansör sistemi bulunmaktadır. Tüm dairelerde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Konutların giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Ankastre mutfak seti, giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Tüm dairelerdeki banyo içerisinde Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Bilkent Nazende konumu ve fiyatları hakkında

Her blokta önü açık olan proje, Ankara’nın Çankaya İlçesi Bilkent semtinde inşa edilmektedir. Ayrıca bahsi geçen proje doğa ile iç içe ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. İhtiyacınız olan pek çok lokasyona yakın konumda yer almaktadır.

Bilkent Nazende fiyatları ne kadardır?

Anahtar teslim durumundaki Bilkent Nazende projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık gösterebilmektedir. Brüt 113 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 7.00.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 170 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 8.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. Büyüklüğü brüt 238 metrekare olan 4 artı 1 dairelerin fiyatı 9.450.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 353 metrekare büyüklüğe sahip 6 artı 1 dairelerin fiyatı 13.180.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 552 290 95 71 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL