Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Blue Wave Park Gemlik satışları devam ediyor

Blue Wave Park Gemlik projesi ultra lüks yapısı, sakin, rahat ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Ozan İnşaat tarafından hayata..

tasinmazhaber.com Blue Wave Park Gemlik satışları devam ediyor

Blue Wave Park Gemlik projesi ultra lüks yapısı, sakin, rahat ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Ozan İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içersinde 4 adet öne bakan, 2 adet arkaya bakan olmak üzere toplamda 6 adet dubleks konutlar bulunmaktadır. Bu konutlar 3 artı 1 ve 4 artı 1 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içersinde 4 adet öne bakan, 2 adet arkaya bakan olmak üzere toplamda 6 adet dubleks konutlar bulunmaktadır. Bu konutlar 3 artı 1 ve 4 artı 1 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Konutların önü asla kapanmayacak şekilde inşa edilmekte olup eşsiz bir deniz manzarasına sahiptir. Satışa sunulan 3 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 145 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dubleks dairelerin net büyüklüğü ise 130 metrekare olmaktadır. 4 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 220 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dubleks dairelerin net büyüklüğü 215 metrekare olmaktadır. Sitede araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Arkaya bakan her bir dubleks dairese 2 adet teras bulunmaktadır. Öne bakanlarda ise 1 adet teras bulunmaktadır. Üstelik konutlarda 2 adet banyo yer almaktadır.

Blue Wave Park Gemlik konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Bursa’nın Gemlik İlçesi Hisar Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar Gemlik Körfezi manzarasına sahiptir.
Blue Wave Park Gemlik projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Üstelik projede krediye uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 145 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 780.000 TL ile 900.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca brüt 220 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 1.200.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (224) 513 54 87, 0 (224) 512 25 36 veya 0 (532) 361 03 47 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL