Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Boston Yapı Yeşil Vadi lansman fiyatlarıyla satışta

 Boston Yapı Yeşil Vadi konut projesi ayrıcalıklı özellikleri ve konforlu yapısı ile sahiplerini bekliyor. Kayseri’nin Hacılar İlçesinde yükselen proje Boston Yapı firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu konutlar 2..

tasinmazhaber.com Boston Yapı Yeşil Vadi lansman fiyatlarıyla satışta

 Boston Yapı Yeşil Vadi konut projesi ayrıcalıklı özellikleri ve konforlu yapısı ile sahiplerini bekliyor. Kayseri’nin Hacılar İlçesinde yükselen proje Boston Yapı firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu konutlar 2 katlı müstakil villalardan oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, Hacılar İlçesi, Yediağaç Mahallesi üzerindeki alan içerisinde inşa edilmektedir. Projede tek tip villa seçeneği sunulmaktadır. Bu villaların hepsi lüks özelliklerle donatılmıştır. Aynı zamanda Hacılar villa projesinde kaliteli işçiliğe sahip villaları ile dikkat çekmektedir. Proje henüz ön talep aşamasında olup projenin özellikleri belli değildir.

Proje kapsamında toplam 7 adet villaya yer verilmiştir. Villalar 4,5+1 tip olarak tasarlanmıştır. Ayrıca villalar 140 metrekarelik brüt alana sahiptir.

Boston Yapı Yeşil Vadi fiyatları ne kadar?

Kayseri Hacılar villa projesinde kapsamında satışları devam eden villalar 1 milyon 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda villa satışlarında lansman fiyatları devam etmektedir.

Boston Yapı Yeşil Vadi nerede yer alıyor?

Villa projesi, Hacılar’ın Yediağaç Mahallesinde konumlandırılmıştır. Ayrıca proje günlük yaşamda ihtiyaç duyulan pek çok noktaya yakın mesafededir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0352 220 00 89 ve 0537 063 58 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL