Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Çağrı Prestige Park 1 satışları başladı

Çağrı Prestige Park 1 projesi modern yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Sakarya’nın Serdivan İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Çağrı Yapı Dekorasyon tarafından hayata geçirilmektedir. İlk..

tasinmazhaber.com Çağrı Prestige Park 1 satışları başladı

Çağrı Prestige Park 1 projesi modern yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Sakarya’nın Serdivan İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Çağrı Yapı Dekorasyon tarafından hayata geçirilmektedir. İlk etap içersinde 36 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

İlk etap içersinde 36 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 155 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü 125 metrekare olmaktadır. Sitede araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca özenle tasarlanmış peyzaj düzenlemesi yer almaktadır. Bunun yanı sıra engelliye uygun araç park yeri, asansör ve rampa bulunmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. İç kapılar ise lake kapılardan oluşmaktadır. Mutfak içerisinde akrilik mutfak dolapları ve Çimstone tezgah yer almaktadır. Yatak odasında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra derzli laminat parke ve seramik zemin uygulanmaktadır. Salon, antre ve yatak odasında gizli ışık tavan yapılmaktadır. Konutlarda klima alt yapısı mevcuttur.

Çağrı Prestige Park 1 konumu hakkında

Proje, Sakarya’nın Serdivan İlçesi Vatan Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik bu konutlar şehir merkezine yakın olup doğa, park, yeşil alan ve şehir manzarasına sahiptir. Muhitinde alışveriş merkezi ve market bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, metro, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Çağrı Prestige Park 1 fiyatları ne kadardır?

Çağrı Prestige Park 1 projesinde brüt 155 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 900.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (264) 211 36 81 veya 0 (533) 724 21 86 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL