Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Çekmeköy Life lüks daireleriyle satışta

Çekmeköy Life konut projesi ayrıcalıklı özellikleri ve konforlu yapısı ile sahiplerini bekliyor. İstanbul’un Çekmeköy İlçesinde yükselen proje Temel İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu konutlar lüks dairelerden oluşmaktadır…

tasinmazhaber.com Çekmeköy Life lüks daireleriyle satışta

Çekmeköy Life konut projesi ayrıcalıklı özellikleri ve konforlu yapısı ile sahiplerini bekliyor. İstanbul’un Çekmeköy İlçesinde yükselen proje Temel İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu konutlar lüks dairelerden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, Çekmeköy İlçesi Taşdelen Mahallesi üzerindeki alan içerisinde inşa edilmektedir. Projede tek tip daire seçeneği sunulmaktadır. Bu dairelerin hepsi lüks özelliklerle donatılmıştır. Aynı zamanda Çekmeköy konut projesinde kaliteli işçiliğe sahip daireler dikkat çekmektedir. Proje kapsamında ısıtmalı ve TV sistemli balkonlar, ankastre set, görüntülü diafon gibi olanaklara sahiptir.

Site içerisinde spor salonu, açık yüzme havuzu, geniş bahçe alanları gibi olanaklar yer almaktadır. Bunun dışında asansör, güvenlik, kapalı otopark, merkezi ısıtma sistemi gibi donanımlar da sitede yer almaktadır. Proje, 2 blok ve 70 daireden meydana gelmektedir. Daireler 3+1 tip olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bu dairelerin büyüklükleri brüt 160 metrekare olarak tasarlanmıştır.

Çekmeköy Life fiyatları ne kadar?

İstanbul konut projesinde kapsamında satışları devam eden;

160 metrekare brüt alanlara sahip 3+1 daireler 1 milyon 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda daire satışlarında lansman fiyatları devam etmektedir.

Çekmeköy Life nerede yer alıyor?

Konut projesi İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Taşdelen Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca proje günlük yaşamda ihtiyaç duyulan pek çok noktaya da yakın mesafededir. Ulaşımı da kolay ve rahattır. Eryaman konut projesinin 2022 yılının 4.çeyreğinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0216 537 84 84 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL