Kategoriler
Proje Haberleri

Çınar Life Konutları satışları devam ediyor

Çınar Life Konutları Gaziantep projesi Gaziantep İli, Şahinbey İlçesi, Abdülhamit han Mahallesi’nde yer almaktadır. Gaziantep konut projesi Dev Group firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesinde yer alan daireler 2.5+1 tipindedir. Gaziantep’teki bu daireler satışa çıkmaktadır. Aynı zamanda bu ev özellikleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Modern tasarımı ve konforlu daire ile satışa sunulan ev fazlaca ilgi toplamaktadır. Ayrıca sizler bu projeyi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu proje hakkında detaylı bir inceleme gerçekleştirebilirsiniz.

Projenin özellikleri neler?

Bu projedeki ev geniş mutfağı ve konforlu odalarıyla ile istediğiniz ferahlığı sizlere sunmaktadır. Bu daireler 3 bloktan oluşmaktadır. Aynı zamanda bu ev içerisinde toplamda 2 adet banyo bulunmaktadır. Bu evin çeşitli özellikleri de bulunmaktadır. Otoparkı bulunan bu evde arabası olan ev sahipleri için oldukça iyi bir özelliktir ve dikkat çekmektedir. Genel olarak evin içi ve dışı modern tarzda döşenmiştir.

Konumundan dolayı geniş odaları güneş almaktadır.  Isıtma sistemi olarak doğalgaz kullanılmaktadır. Ayrıca yürüyüş yolları ve çocuk parkı sizlerin ailenize veya kendinize zaman ayırması açısından vakit geçirilecek yerlerde mevcuttur. Görüntülü diyafonu olan bu ev sizlere kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda geniş balkonu ev için iyi bir avantajdır. Yeşil alanını koruyan bu proje oldukça ilgi çekmektedir. Bu şekilde dairenin detayları anlatılabilir.

Çınar Life Konutları fiyatları ne kadar?

Bu projede yer alan brüt 135 metrekare, net ise 115 metrekare büyüklüğe sahip 2.5+1 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır. Ayrıca konut projesinde hemen tapu hemen teslim fırsatı ile satışa sunulmaktadır.

Çınar Life Konutları nerede yer alıyor?

Bu projedeki ev satılık ilanı ile sizlerin karşısına çıkmaktadır. Evin genel özelliklerinin yanı sıra konumu ile de dikkat çekmektedir. Konumu dolayısı ile sizlere birçok kolaylık sağlamaktadır. Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde bulunan bu evlerin konumu olarak sizlere oldukça kolaylık sağlar. Site genel olarak konutlarda oturan kişilere birçok ihtiyacını yakın mesafede sunmaktadır. Aynı zamanda site dışında fırın, kasap, markette mevcuttur. Bu eve sahip olan kişilerin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde giderebileceği anlamına gelmektedir.

Çınar Life Gaziantep projesini anlatmak mümkündür. Daha detaylı bilgi alarak bu evler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu proje hakkında daha fazla bilgi almak için 0532 065 77 27 numaralı telefonu aramanız mümkündür.

Daha fazla güncel proje için tıklayınız…