Kategoriler
Proje Haberleri

Concept Balgat lansmana özel fırsatlarla satışta

Ankara’nın saygın inşaat firmalarından biri olan Menekşe Yapı, köklü geçmişi ve sektördeki deneyimi ile dikkat çekmektedir. 1990’ların başından bu yana biriktirdiği bilgi birikimiyle, yüksek standartlarda yaşam alanları inşa etmeye devam etmektedir. Concept Balgat projesi Menekşe Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Çankaya İlçesi, Oğuzlar Mahallesi’nde yer almaktadır. Detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Lansmana Özel Fırsatlar

Concept Balgat projesinin 2024 yılında tamamlanması planlanmaktadır. Böylece 31 Nisan 2024 tarihinde konut projesinde yaşamın başlaması planlanmaktadır. Süper lüks daireler, inşaat firması tarafından satışa sunulmuş durumda. Daire tipleri arasında 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca daire büyüklükleri ise 60 metrekare ile 115 metrekare arasında değişmektedir. Konut projesinde lansmana özel fırsatlarla satışlar başlamıştır.

Projede Dairelerin Özellikleri neler?

Projenin özellikleri arasında görüntülü diyofon, güvenlik, akrilik mutfak dolapları yer almaktadır. Ayrıca alüminyum PVC doğrama, Hilton sistemli banyo ve lavabolar, Amerikan mutfak, 1. sınıf malzemeler mevcuttur. Franke marka ankastre 3’lü set, merkezi sistem pay ölçer yerden ısıtma, ıslak zeminlerde QUA seramik, Duravit marka lavabolar, Hansgrohe marka armatürler, dış cephe taş yünü yalıtımı, 1 katlı kapalı otopark ve LED tavan aydınlatma bulunmaktadır.

Concept Balgat fiyatları ne kadar?

Konut projesinde fiyatlar, dairelerin tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca fiyatlar, dairelerin yer aldığı kata ve cepheye göre değişmektedir.

55 metrekare brüt alana sahip 1+1 tip dairelerin fiyatları 4 milyon 950 bin TL’den başlamaktadır.

60 metrekare brüt alana sahip 1+1 tip dairelerin fiyatları 5 milyon 350 bin TL’den başlamaktadır.

85 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 6 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 115 metrekare brüt alana sahip 2+1 dubleks tip dairelerin fiyatları 8 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır.

Proje nerede yer almaktadır?

Menekşe Yapı’nın yeni projesi, Taurus AVM’ye ve A.Ş.T.İ Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca, konut projesi Memorial Hastanesi’nin yanında konumlanmıştır. Ayrıca konut projesi, yatırımcılara benzersiz bir yaşam deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Menekşe Yapı’nın Balgat projesi, konfor ve lüksü bir araya getirerek yaşam alanlarınızı yeniden tanımlamaktadır. Yatırımcılar için cazip fırsatlar sunan bu proje hakkında daha fazla bilgi almak için 0535 626 0618 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…