Kategoriler
Proje Haberleri

Dap Çeşme fiyat listesi

Dap Çeşme konut projesi DAP Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi İzmir İli, Çeşme İlçesi, Musalla Mahallesi’nde yer almaktadır. Projede ön talep toplama süreci devam etmektedir. Dap Çeşme fiyat listesi hakkında detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Çeşme konut projesi 200 milyon Euro değere sahip bir proje olarak hayata geçirilmektedir. Yalılar ve yalı dairelerinden meydana gelen proje denize sıfır bir konumda inşa edilmektedir. Ayrıca söz konusu projede toplam 95 yalı ve yalı dairesi yer almaktadır.

Konut projesinde yalılar ve yalı daireleri yer almaktadır. Projede 3 cepheden denizi gören 4+1’den 6+1’e kadar değişen yalılar yer almaktadır. Ayrıca tamamı deniz manzarasına sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 yalı daireleri yer almaktadır. 1+1 tip yalı daireleri 76 ile 202 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlanmıştır. 2+1 tip yalı daireleri 140 ile 316 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlanmıştır. Ayrıca 3+1 tip yalı daireleri 274 ile 294 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlanmıştır.

4+1 tip yalılar 351 ile 365 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlanmıştır. 4+1 tip yalılar 561 ile 564 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlanmıştır. Ayrıca 6+1 tip yalılar ise 478 ile 550 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlanmıştır.

Akdeniz mimarisinden esinlenerek tasarlanan projede geniş peyzaj alanları, plaj ve yaz-kış kullanıma uygun tasarımlar yer almaktadır. Ayrıca projede plajlar, sosyal alanlar, eğlence alanları, spor alanları, gurme lezzetler sunan mekanlar da yer almaktadır. İki ayda 8 binin üzerinde ön talebin toplandığı projenin 24 ayda teslim edilmesi planlanmaktadır.

Dap Çeşme fiyat listesi

Dap Çeşme konut projesinde yalılar ve yalı daireleri yer almaktadır. Bu yalı daireleri 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde projelendirilmiştir. Ayrıca yalılar ise 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde tasarlanmıştır. Ön talep toplama sürecinin devam ettiği Dap Çeşme projesinde satılık daire fiyatları ise henüz açıklanmamıştır. Dap Çeşme fiyat listesi ve ödeme planı belli olduğunda fiyat bilgileri ve ödeme planları burada yer alacaktır.

Dap Çeşme nerede yer almaktadır?

Konut projesi Musalla Mahallesi, 1126. Sokak, No:4, Çeşme / İzmir adresinde yer almaktadır. Ayrıca proje Çeşme Marina’ya 2 km, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 6 km. mesafededir. Alaçatı Çarşısı’na 12 km ve Port Alaçatı Marina’ya ise 16 km mesafede yer almaktadır.

Dap Çeşme projesi hakkında daha detaylı bilgi için 444 93 27 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…