Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Dekar Zekeriyaköy satışları başladı

Dekar Zekeriyaköy projesinde yer alan villaların satışlarına başlanmıştır. Ayrıca villa projesinde örnek villa da hazır dumurdadır. Zekeriyaköy villa projesi Dekar Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Söz konusu villa projesi İstanbul,..

tasinmazhaber.com Dekar Zekeriyaköy satışları başladı

Dekar Zekeriyaköy projesinde yer alan villaların satışlarına başlanmıştır. Ayrıca villa projesinde örnek villa da hazır dumurdadır. Zekeriyaköy villa projesi Dekar Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Söz konusu villa projesi İstanbul, Avrupa Yakası, Sarıyer İlçesi, Zekeriyaköy’de yer almaktadır. Proje hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Dekar Yapı Zekeriyaköy projesi 11 bin 300 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. 11 bin 300 metrekare üzerinde 15 konut bloğu yer almaktadır. 15 adet konut bloğunda ise toplam 41 adet bahçeli dubleks dairelere yer verilmektedir. Villa tiplerine baktığımızda ise 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde olduğu görülmektedir.

Konut projesinde yer alan 2+1 tip daireler brüt 70 metrekare büyüklüğündedir. 70 metrekare 2+1 bahçeli ara dubleks daireler olup yan yana 3 adet bahçeli dubleks meskenden meydana gelmektedir. Ayrıca bu blokta yer alan köşe meskenler ise 3+1 bahçeli dubleks, ara ev ise 2+1 bahçeli ara dublekstir.

3+1 tipindeki konutlar brüt 167 ve 189 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 189 metrekare 3+1 bahçeli dubleks meskenler yan yana 3 adet bahçeli dubleks evden oluşmaktadır. Ayrıca bu bloktaki köşe konutlar 3+1 bahçeli dubleks, arada kalanlar 2+1 bahçeli dubleks konutlardır.

Dekar Şehirbahçe satışa çıktı

167 metrekare 3+1 daireler bahçe kat dairelerden meydana gelmektedir. Bu konutlar öden 3 katlı, arkadan ise 2 katlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bu bloklarda 2 adet tek katlı 3+1 bahçeli mesken, 1 adet dubleks 2+1 bahçeli mesken, 2 adet dubleks 4+1 bahçeli konut yer almaktadır.

4+1 tipindeki konutlar 215 ve 218 metrekare olmak üzere iki tipte tasarlanmıştır. Bu 4+1 konutlar bahçeli dubleks olarak tasarlanmıştır. 215 metrekarelik 4+1 bahçeli dubleks önden 3 katlı, arkadan ise 2 katlı olarak tasarlanmıştır. Bu konutların yer aldığı bloklarda 2 adet tek katlı 3+1 bahçeli konut, 1 adet dubleks 2+1 bahçeli konut, 2 adet dubleks 4+1 bahçeli konut bulunmaktadır. 218 metrekarelik 4+1 bahçeli dublekslerin yer aldığı konut bloğu ise yan yana 2 adet 4+1 bahçeli dubleksten meydana gelmektedir.

Dekar Zekeriyaköy nerede yer alıyor?

Zekeriyaköy konut projesi İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Zekeriyaköy’de yer almaktadır. Ayrıca proje Belgrad Ormanı’na 15 dakikada, Maslak’a ise 20 dakika mesafede yer almaktadır. İstanbul Havalimanı’na 25 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise yakın bir konumda yer almaktadır. Projenin 2023 yılı Aralık ayı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje hakkında daha detaylı bilgi için 0212 211 20 20 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız… 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL