Kategoriler
Proje Haberleri

Deniz İstanbul Kasabası satışları devam ediyor

Deniz İstanbul projesi denizi ve marinası sayesinde deniz ile iç içe bir yaşam imkanı sunmaktadır. Bu proje, İstanbul İli, Beylikdüzü İlçesi, Marmara Mahallesi’nde yer almaktadır. Konut projesi Keleşoğlu Holding firması tarafından hayata geçirilmektedir. Ayrıca bu projede, 1+1 tip daireden 6+2 tip daireye kadar değişen farklı daireler yer almaktadır. Bu yazımızda, Deniz İstanbul Kasabası projesinin detaylarını ve sunduğu avantajları ele alacağız.

Projenin iç ve dış yapısı

Beylikdüzü konut projesi, modern ve şık bir tasarıma sahip konutlardan oluşmaktadır. Konut projesi altı farklı etaptan meydana gelmektedir. Bu etaplar Yakamoz Evleri, Marina Rezidans, Sedef Konakları, Mercan Konakları, Marina Evleri ve Kalyon Evleri şeklinde projelendirilmiştir. Kalyon Evleri, Mercan Konakları ve Yakamoz Evleri etabında satışlar tamamlanmıştır. Ancak diğer dört etapta ise satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Deniz manzaralı aile tarzı konaklar, az katlı apartman daireleri şeklinde tasarlanmıştır. Bu daireler, 1+1’den 4+1’e kadar değişen konut seçenekleri sunmaktadır. Projede, “Teras Bahçe ve Balkon Bahçe” alternatifleri ile konak içinde müstakil bahçe ayrıcalığı da bulunmaktadır.

Konut seçenekleri ve özellikleri

Deniz İstanbul Kasabası farklı ihtiyaçlara yönelik geniş bir konut seçeneği sunmaktadır. Projede, 1+1 tip dairelerden 6+2 tip villalara kadar değişen farklı konut tipleri yer almaktadır. Konut projesinde daire ve villa büyüklükleri ise 66 metrekareden başlamaktadır. Büyüklükler 619 metrekareye kadar yükselmektedir.

Konut projesinde, konforlu ve modern bir yaşam sunulmaktadır. Konutlar arasında yüksek düzeyde ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Doğalgaz ile çalışan ısıtma sistemi ve kombi sistemiyle donatılan daireler, enerji verimliliği sağlamaktadır. Ayrıca, daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Görüntülü diafon sistemi sayesinde, güvenlik ön planda tutulmaktadır.

Midclubs hizmetleri

İstanbul konut projesi sakinleri, Midclubs hizmetlerinden de faydalanma imkanına sahiptir. Proje içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, vitamin bar, tenis kortu ve masa tenisi gibi birçok sosyal aktivite alanı bulunmaktadır. Ayrıca, sinema odası, PlayStation odası, squash gibi özel alanlar da mevcuttur. Midclubs hizmetleri, sakinlere sağlıklı yaşam ve eğlence imkanı sunmaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Deniz İstanbul Kasabası projesi, Beylikdüzü İlçesi’nde Marmara Mahallesi’nde bulunmaktadır. Adres olarak ise konut projesi Marmara Mahallesi, Ulusum Caddesi, No: 4/1 Yakuplu Sahil / İstanbul adresinde yer almaktadır. Bu konutlar eşsiz deniz manzarasına sahiptir. Sahile yakınlığı ve muhteşem manzarasıyla, sakinlere huzurlu bir yaşam sunmaktadır. Ayrıca, projenin çevresindeki yeşil alanlar ve parklar da doğa ile iç içe bir yaşam vaat etmektedir.

Deniz İstanbul Marina Evleri fiyatları ne kadar?

Deniz İstanbul Marina Evleri projesinde satışa sunulan dairelerin fiyatları, büyüklük ve konuma göre değişiklik göstermektedir.

Brüt 533 metrekare büyüklüğe sahip 5+2 dairelerin fiyatları 44.000.000 TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 619 metrekare brüt alana sahip 6+2 tip dairelerin fiyatları ise 51.200.000 TL’den başlamaktadır.

İletişim bilgileri

Deniz İstanbul Kasabası projesi hakkında daha fazla bilgi almak veya yerinde incelemek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0212 251 51 88 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…