Proje Haberleri Yazar Mehmet

Doka Evleri Aydınlı fiyat

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Tuzla’da Doka Evleri Aydınlı projesi yaşama kazandırılacak. Doka İnşaat firması tarafından inşa edilecek olan Doka Evleri Aydınlı projesi, bünyesinde toplam 142 adet daire barındırıyor. Toplamda 3 bin..

tasinmazhaber.com Doka Evleri Aydınlı fiyat

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Tuzla’da Doka Evleri Aydınlı projesi yaşama kazandırılacak.

Doka İnşaat firması tarafından inşa edilecek olan Doka Evleri Aydınlı projesi, bünyesinde toplam 142 adet daire barındırıyor. Toplamda 3 bin 672 metrekarelik arsa alanında yükselecek olan Doka Evleri Aydınlı projesinde, alıcıları için 1+1’den 4+1’e kadar değişen çeşitli daire seçenekleri mevcut. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise alıcıları için 82 metrekare ile 220 metrekare arasında değişecek şekilde tasarlandı.

Doka Evleri Aydınlı projesinde, konutlar alıcılarına topraktan peşin olarak satılıyor. Projede fiyatlar ise 270 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor.

Site sakinlerine eşsiz orman manzarası ayrıcalığı sunan Doka Evleri Aydınlı projesinde, çocuk oyun alanları, kamelya ve yürüyüş parkuru da mevcut.

Doka Evleri Aydınlı projesindeki konutların, 2020 yılı Ocak ayında tamamlanması ve alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Tel: 0216 393 15 15

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL