Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Evora İzmir satışları devam ediyor

Evora İzmir projesi modern mimari tasarımı ve ayrıcalıklı yaşam imkanı ile sizleri bekliyor. Projenin konumu İzmir’in Konak İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Teknik Yapı, Halk GYO , Emlak Konut..

tasinmazhaber.com Evora İzmir satışları devam ediyor

Evora İzmir projesi modern mimari tasarımı ve ayrıcalıklı yaşam imkanı ile sizleri bekliyor. Projenin konumu İzmir’in Konak İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Teknik Yapı, Halk GYO , Emlak Konut ve TOKİ tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 1049 adet lüks yapıda daireler bulunmaktadır. Bu dairelerin 1 artı 1’den 4 artı 1’e kadar konut seçenekleri mevcuttur. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Lüks yaşam standartlarına sahip site içerisinde 1049 adet daire yer almaktadır. Söz konusu daireler 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Üstelik bloklarda çeşitli ticari üniteler bulunmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 65 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 99 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 156 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 202 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Site ortak alanları içerisinde açık yüzme havuzu, dinlenme alanları ve yürüyüş alanları gibi pek çok alan mevcuttur. Bloklarda insan ve yük asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Evora İzmir fiyatları ne kadar?

Evora İzmir projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 65 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 dairelerin fiyatı 3.048.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 99 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 4.024.000 TL’den satışa sunulmuştur. Büyüklüğü brüt 156 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 6.250.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 202 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 8.202.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Evora İzmir  nerede yer alıyor?

Konut projesi, İzmir’in Konak İlçesi Umur Bey Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Alsancak’ta 1497. sokak üzerinde yer almaktadır. Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 10 08 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL