Kategoriler
Proje Haberleri

Fuyapı İdealife satışları devam ediyor

Fuyapı İdealife projesi Fu Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu ise Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi’nde yer almaktadır. Konut projesinde yatay mimariye sahip bloklarda daireler yer almaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin özellikleri neler?

Konut projesi Fu Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Kuşadası, Davutlar’da yer alan arsa alanı üzerinde yatay mimaride 4 katlı  konut bloklarından meydana gelmektedir. Bu bloklarda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip daireler yer almaktadır. Konut projesindeki 1+1 tip daireler brüt 64 metrekare büyüklüğündedir. Satışa sunulan 2+1 dairelerin büyüklüğü brüt 64 ve 83 metrekaredir. 3+1 tip dairelerin alanları brüt 123 metrekaredir. Ayrıca 4+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 147 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Fuyapı İdealife projesinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde yetişkin ve çocuk yüzme havuzları ile güneşlenme alanları bulunmaktadır. Bununla birlikte özel bahçe alanı ile modern peyzaj düzenlemesi yapılmaktadır.

Fuyapı İdea Life projesinde aydınlatma, otomatik bahçe sulama sistemi, bina içi çöp ayrıştırma bacası, asansör, hidrofor, su deposu ve merkezi uydu sistemi gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Klima alt yapısı, üçlü ankastre set, otomatik panjur, PVC doğrama ve vestiyer gibi pek çok özellik yer almaktadır. Salon ve mutfakta seramik zemin uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca diğer odalarda laminat parke uygulaması yapılmaktadır.

Fuyapı İdealife nerede yer alıyor?

Denize ve doğaya komşu konumda olan proje Aydın’ın Kuşadası İlçesi Davutlar Mahallesi’nde inşa dilmektedir. Samson Ormanları ile denizin birleştiği benzersiz doğa havasıyla 4 mevsim ferah bir yaşam sunmaktadır. Çevresinde market, semt pazarı, spor salonu, okullar bölgesi ve sağlık kurumları mevcuttur. Fu İdealife dolmuş ve minibüs durakları yakın mesafede yer almaktadır. Konut projesinin teslim tarihi ise 31 Aralık 2024 olarak planlanmıştır.

Fuyapı İdealife fiyatları ne kadar?

Fuyapı İdealife projesinde daire fiyatları, konut tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca konut fiyatları bulunduğu kata ve konuma göre değişmektedir. Bu kapsamda satılık daire fiyatları 3 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 64 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip konutların fiyatları 4 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır.

83 metrekare brüt büyüklüğe sahip 2+1 tip konutların fiyatları 3 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır.

123 metrekare brüt büyüklüğe sahip 3+1 tip konutların fiyatları 5 milyon 150 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 147 metrekare brüt büyüklüğe sahip 4+1 tip konutların fiyatları ise 5 milyon 950 bin TL’den başlamaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0256 613 20 22 veya 0534 810 64 70 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…