Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Gamador Meydan lansmanı yapıldı

Gamador Meydan, Ankara’nın Keçiören ilçesinde hayata geçirilecek bir projedir. Gamador İnşaat tarafından hayata geçirilen projede konutların dışında mağazalara de yer verilmektedir. Çok sayıda davetlinin katılımı ile lansmanı gerçekleşen projede dairelerin..

tasinmazhaber.com Gamador Meydan lansmanı yapıldı

Gamador Meydan, Ankara’nın Keçiören ilçesinde hayata geçirilecek bir projedir. Gamador İnşaat tarafından hayata geçirilen projede konutların dışında mağazalara de yer verilmektedir. Çok sayıda davetlinin katılımı ile lansmanı gerçekleşen projede dairelerin 2024 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi planlanmaktadır.

Gamador Meydan lansmanı yapıldı

Gamador Meydan projesi tanıtım toplantısında çok sayıda davetli yer aldı. Bu davetliler arasında Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok da bulunmaktadır. Altınoluk’un yanı sıra çok sayıda gazeteci, siyasi ve iş insanı da lansmanda yer aldı. Yeni proje hakkında bilgi alan davetliler aynı zamanda projeye ait örnek daireyi de inceleme fırsatı buldu. Ayrıca katılımcılar Gamador İnşaat’ın tüm projelerini de görme imkanı buldu.

Gamador Meydan projesi lansmanında konuşan Gamador İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karaarslan, örnek bir projeye imza attıklarını müjdeledi. Proje hakkında sözlerine devam eden Karaarslan, ” Gamador Meydan’da evlerin altında süpermarket dahil birçok hizmeti sunan mağazalar olacak. Evinizin konforundan uzaklaşmadan günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Millet Bahçesi mimarı tarafından tasarlanan çok güzel bir botanik bahçemiz olacak. Burada bir de ateş çukurumuz var. Misafirlerimiz burada özellikle akşamları keyifli dakikalar geçirecekler.” sözlerini kullandı.

Proje hakkında merak edilenler

Gamador Meydan projesi hem dairelerin hem işyerlerinin olduğu karma bir projedir. Toplam 66 bin 200 metrekarelik inşaat alanı üzerinde yer almaktadır. Projede toplam 180 adet daire, 42 adet mağaza bulunmaktadır. Dairelerin satışlarında 36 aya kadar faizsiz vadeli satın alma imkanı sağlanmaktadır. Konum olarak hem oturmak hem de yatırım yapmak için idealdir.

Projenin hazırlık aşamasında konutta oturacak kişilerin rahat ve konforu ön planda tutulmuştur. Ödeme aşamasında ise Türkiye şartları değerlendirilerek hem uygun fiyatlar, hem de uygun ödeme koşulları sağlanacaktır. Proje ile ilgili detaylı bilgilerin önümüzde günlerde artması beklenmektedir. Dairelerin büyüklükleri, yapıları ve fiyatları hakkında bilgi verildiğinde bizde aktarımını yapacağız.

Diğer yeni projelere göz atmak için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL