Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Gülpark Yaşam Evleri 2 satışları başladı

Gülpark Yaşam Evleri 2 projesi lüks yapısı ve geniş özellikleri ile sizler için satışa sunulmuştur. Projenin konumu Samsun’un Atakum İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Gül İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir…

tasinmazhaber.com Gülpark Yaşam Evleri 2 satışları başladı

Gülpark Yaşam Evleri 2 projesi lüks yapısı ve geniş özellikleri ile sizler için satışa sunulmuştur. Projenin konumu Samsun’un Atakum İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Gül İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 4 blok bulunmaktadır. Daireler 1 artı 1, 1,5 artı 1 ve 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Proje, Samsun’un en donanımlı loft projesi durumundadır. Site içerisinde 4 blok bulunmaktadır. Daireler 1 artı 1, 1,5 artı 1 ve 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 60 metrekaredir. 1 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 50 metrekaredir. 1,5 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 100 metrekaredir. 1,5 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 65 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 85 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 67 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur.

Sitedeki sosyal alanlar içerisinde; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, spor salonu ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Ayrıca mangal alanları, çocuk oyun parkı ve kamelyalar mevcuttur. Bunun yanı sıra yemyeşil bahçeleri ve keyifli peyzaj alanları bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Konutlarda geniş balkonlar yer almaktadır.

Gülpark Yaşam Evleri 2 konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Samsun’un Atakum İlçesi Körfez Mahallesi’nde inşa edilmektedir.
Gülpark Yaşam Evleri 2 projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 60 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 dairelerin fiyatı 550.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 100 metrekare büyüklüğe sahip 1,5 artı 1 dairelerin fiyatı 600.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 85 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 700.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (545) 217 70 99 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL