Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Huzzak Loca Başakşehir satışları devam ediyor

Huzzak Yapı tarafından inşa edilen Huzzak Loca Başakşehir konut projesinde daire satışları lansman fiyatlarıyla devam etmektedir. Konforlu ve modern daireler inşa eden konut projesi ayrıca tek tip daire seçeneğinden oluşmaktadır…

tasinmazhaber.com Huzzak Loca Başakşehir satışları devam ediyor

Huzzak Yapı tarafından inşa edilen Huzzak Loca Başakşehir konut projesinde daire satışları lansman fiyatlarıyla devam etmektedir. Konforlu ve modern daireler inşa eden konut projesi ayrıca tek tip daire seçeneğinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Huzzak Loca Başakşehir donanımlı daireler sunuyor

Site olarak planlanan proje, İstanbul’un Başakşehir İlçesi Başak Mahallesi üzerindeki arsa alanı içerisinde inşa edilmektedir. Projede tek tip daire seçeneği sunulmaktadır. Bu dairelerin hepsi lüks özelliklerle donatılmıştır. Aynı zamanda dairelerde vestiyer, klima, görüntülü diafon, ankastre set gibi daha pek çok donanımlar yer almaktadır.

Konut projesi toplam tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Projede ticari birimlere de yer verilmiştir. Site içerisinde su deposu, spor alanı, açık-kapalı otopark, kamera sistemi, güvenlik gibi olanaklar yer almaktadır. Daireler 2+1 tip olarak tasarlanmıştır. Ayrıca büyüklükleri brüt 146 metrekaredir.

Başakşehir projesinde daire fiyatları ne kadar?

İstanbul Başakşehir konut projesinde kapsamında dairelerin fiyatları dairenin bulunduğu kata göre değişmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

146 metrekare 2+1 daireler 5 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje nerede yükseliyor?

Konut projesi Başakşehir’in en merkezi noktası olan metro hattına 50 m yürüme mesafesinde yer almaktadır. Proje ayrıca Başakşehir meydan, belediye, hastaneler bölgesinin tam orta noktasına konumlandırılmıştır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 444 15 49 ve 0553 450 49 77 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL