Proje Haberleri Yazar Mehmet

Huzzak Yeşilvadi Tepe ile müstakil hayat

Huzzak Yeşilvadi Tepe villa projesi ayrıcalıklı özellikleri ile dikkat çekmektedir. Konforlu yapısı ve müstakil bir yaşam vadetmesi ile villa projesi sahiplerini beklemektedir. Villa projesi İstanbul İli, Şile İlçesi’nde yer almaktadır…

tasinmazhaber.com Huzzak Yeşilvadi Tepe ile müstakil hayat

Huzzak Yeşilvadi Tepe villa projesi ayrıcalıklı özellikleri ile dikkat çekmektedir. Konforlu yapısı ve müstakil bir yaşam vadetmesi ile villa projesi sahiplerini beklemektedir. Villa projesi İstanbul İli, Şile İlçesi’nde yer almaktadır. Şile villa projesi Huzzak Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda villa projesi içerisinde yer alan villalar dubleks müstakil villalardan meydana gelmektedir. Projede yer alan villaların iç özellikleri, dış özelikleri, proje özellikleri, projenin nerede olduğu, fiyatları hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Şile villa projesi, İstanbul, Şile İlçesi, Yeşilvadi Mahallesi üzerindeki yer alan arsa parseli üzerinde yer almaktadır. Villa projesinde 4+1, 4.5+1 ve 8+2 tip, dubleks ve tripleks müstakil villalar yer almaktadır. Aynı zamanda Huzzak Yeşilvadi Tepe kaliteli işçiliğe sahip daireleri ile dikkat çekmektedir. Villa içleri ebeveyn banyosu, görüntülü diafon, klima, ankastre set, vestiyer, şömine, teras gibi donatılara sahiptir. Her villanın kendine ait bahçesi bulunmaktadır. Ayrıca kamera sistemi, otopark, güvenlik, oyun parkı, fitness alanları, kapalı yüzme havuzu, açık spor alanları gibi olanaklar da mevcuttur. Projenin yüzde 80’lik kısmı yeşil alana ayrılmış olup villalar deniz manzarasına sahiptir.

Yeşilvadi projelerinin 3.etabı olan projede villalarının satışları devam etmektedir. Şile villa projesi kapsamında toplam 26 adet villa yer almaktadır. Bu villalar dubleks ve tripleks olmak üzere 4+1, 4.5+1 ve 8+2 olarak tasarlanmıştır. Bunun dışında 2 dubleks ve 2 tripleks villanın birleştirilmesiyle oluşturulan villa tipi de yine proje içerisinde yer almaktadır. Ayrıca büyüklükleri brüt 291 metrekare ile 1310 metrekare arasında değişmektedir. Şehre oldukça yakın olan proje aynı zamanda şehirden bir o kadar da izoledir.

Huzzak Yeşilvadi Tepe fiyatları ne kadar?

Şile villa projesinde yer alan villaların fiyatları bulunduğu konuma göre değişiklik gösterebilmektedir.

Söz konusu villa projesi kapsamında satışları devam eden;

314 metrekare büyüklüğündeki 4.5+1 villalar 11 milyon 400 bin TL’den,

723 metrekare büyüklüğündeki 8+2 villalar 23 milyon 500 bin TL’den,

1.310 metrekare brüt alana sahip 10 ve üzeri tip villaların fiyatları 46 milyon 150 bin TL’den başlamaktadır.

Aynı zamanda dairelerin satışları da tüm hızıyla devam etmektedir.

Huzzak Yeşilvadi Tepe nerede yer alıyor?

Huzzak Yeşilvadi Tepe konut projesi, Şile, Yeşilvadi Mahallesinde yer almaktadır. Aynı zamanda proje içerisinde bulunduğu ormanları İstanbul’un koruma altındaki en büyük alana sahip doğal faunası zarar görmemiş tabiat mirası olarak kabul edilmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 444 1 549 ve 0553 450 49 77 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL