Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Ihlamur Sitesi satışları devam ediyor

Ihlamur Sitesi projesi İnşaat 99 tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu Sinop’un Gerze İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde 3 blok ve toplam 60 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1..

tasinmazhaber.com Ihlamur Sitesi satışları devam ediyor

Ihlamur Sitesi projesi İnşaat 99 tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu Sinop’un Gerze İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde 3 blok ve toplam 60 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

İnşaat 99 güvencesi ile yükselen sitede 3 blok ve toplam 60 adet daire yer almaktadır. Söz konusu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 95 ile 110 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 110 ile 131 metrekare arasında değişmektedir. Site içerisinde 2.500 metrekarelik açık alan bulunmaktadır. Bu alan içerisinde çocuk oyun parkı yer almaktadır. 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur.

Bloklarda asansör sistemi yer almaktadır. Bununla birlikte su deposu bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik görüntülü diafon sistemi mevcuttur. 2 artı 1 dairelerde mutfaklar Amerikan mutfak modeline sahiptir. İçerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Işıklandırma olarak spot aydınlatmalar kullanılmıştır.

Ihlamur Sitesi konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Sinop’un Gerze İlçesi Hamidiye Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik bu konutlar deniz ve doğa manzarasına sahiptir. Muhitinde market, park, eğitim kurumları ve sağlık kurumları mevcuttur.

Ihlamur Sitesi projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 95 ile 110 metrekare arasında olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 750.000 TL ile 875.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca brüt 110 ile 131 metrekare arasında olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 795.000 TL ile 985.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (368) 718 26 99 veya 0 (532) 205 44 16 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL