Kategoriler
Proje Haberleri

Isparta Atabey Toki kura sonuçları belli oluyor

Isparta Atabey Toki kura sonuçları kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Isparta İli, Atabey İlçesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

250 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Isparta Atabey 3. Etap 250 konut projesi kapsamında konutların kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projesinde toplam 250 adet konut yer almaktadır. Ayrıca projede 4 adet dükkan yer almaktadır. Bu konut projesinde ise toplam 145 adet konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. 145 adet konutun ise 78 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Ayrıca 67 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir.

Sosyal konutların kura çekilişleri ise 01 Kasım 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Isparta Atabey Toki Konut projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Isparta Atabey Toki Konutları kura çekilişi

Bu Isparta Atabey 3. Etap konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 01 Kasım 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 01 Kasım 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Çarşamba günü saat 11:00’da başlayacaktır. Ve ayrıca Isparta Atabey konut Toki Konutları projesinde toplam 145 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 145 adet konut için başvurular yapılmıştır.

Toplu konut projesindeki 2+1 tip daireler brüt 99.33 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 3+1 tip daireler ise brüt 110.25 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Ayrıca projedeki 2+1 konutların fiyatlarına baktığımızda ise 2+1 tip konutların fiyatları 1.384.620,89 TL’den başlamaktadır. 3+1 konutların fiyatlarına baktığımızda ise 3+1 tip konutların fiyatları 1.635.641,85 TL’den başlamaktadır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 15 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 180 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Isparta Atabey Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 01 Kasım 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 11:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Isparta Atabey Toki Konutları projesindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toki kura sonucu sorgulama sayfası için tıklayınız…

Isparta Atabey Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…