Kategoriler
Proje Haberleri

Karagülle Tuzla Park Evleri satışları devam ediyor

İstanbul’un Tuzla İlçesi, İstasyon Mahallesi’nde büyüleyici bir konut projesi olan Karagülle Tuzla Park Evleri, modern ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Bu projeyi hayata geçiren Karagülle Mimarlık ve İnşaat firması, geniş yaşam alanları ve birçok olanakla dikkat çekiyor. Ayrıca konut projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Bu yazıda, projenin detaylarını adım adım ele alacak ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Karagülle Tuzla Park Evleri Özellikleri

Karagülle Tuzla Park Evleri projesi, Tuzla İstasyon Mahallesi’nde geniş bir arsa alanı üzerine inşa edilmektedir. Projenin 2024 yılı Aralık ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Bu modern konut projesi, toplamda 3 blok ve 180 adet daireden oluşmaktadır.

Tuzla konut projesinde yer alacak dairelerde vestiyer, gömme dolap, mobilya yer almaktadır. Ayrıca, görüntülü diafon, termosifon, spot aydınlatma gibi birçok konfor sağlayan özellikler bulunmaktadır.

Sosyal Alanlar ve Hizmetler

İstanbul konut projesinde sadece konutlar değil, aynı zamanda birçok sosyal alanlar da yer almaktadır. Bu projede çocuk oyun parkı, basketbol sahası, kamelya, kafeterya, yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunların dışında hamam, sauna gibi sosyal alanlara da yer verilecektir. Ayrıca fitness salonu, çocuk oyun parkuru, çocuk kütüphanesi, kreş projede mevcuttur. Kapalı otopark, kamera sistemi ve güvenlik gibi hizmetler de ayrıca proje içerisinde yer almaktadır.

Karagülle Tuzla Park Evleri fiyat listesi

Karagülle Tuzla Park Evleri projesinde özel kampanyalar devam etmektedir. Daire satışlarında 48 ay vade farksız ve faizsiz taksit imkanı sunulmaktadır.

Bu kapsamda satışa sunulan brüt 65 metrekare 1+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 875 bin TL’den başlamaktadır.

95 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 900 bin TL’den başlamaktadır.

110 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 3 milyon 900 bin TL’den başlamaktadır.

100 metrekare brüt alana sahip 2+1 dubleks dairelerin fiyatları 3 milyon 450 bin TL’den başlamaktadır.

130 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları 3 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır.

120 metrekare brüt alana sahip 1+1 tip dairelerin fiyatları 3 milyon 690 bin TL’den başlamaktadır.

115 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları 3 milyon 700 bin TL’den başlamaktadır.

120 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları 3 milyon 950 bin TL’den başlamaktadır.

160 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları 6 milyon 300 bin TL’den başlamaktadır.

180 metrekare brüt alana sahip 4+2 dubleks dairelerin fiyatları 6 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca brüt 190 metrekarelik 3+2 dubleks dairelerin fiyatları 6 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır.

Konum ve Ulaşım

Tuzla konut projesi, Tuzla İstasyon Mahallesi’nde konumlanmıştır. Projeye yakın konumda belediye binası, devlet hastanesi ve Marmaray gibi önemli noktalar bulunmaktadır. Ayrıca projenin bulunduğu lokasyondan İstanbul’un Avrupa yakası dahil birçok bölgesine kolay ulaşım imkanı mevcuttur. Proje, ulaşım ağına yakınlığıyla da dikkat çekmektedir.

İletişim Bilgileri

Karagülle Tuzla Park Evleri projesi iletişim bilgileri için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca konut projesiyle ilgili detaylı bilgi için 0216 504 77 00 ve 0533 419 46 48 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…