Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Kayapa Ayazpark satışları başladı

Kayapa Ayazpark projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Bulutay İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 4 adet..

tasinmazhaber.com Kayapa Ayazpark satışları başladı

Kayapa Ayazpark projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Bulutay İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 4 adet dükkan ve 16 adet daire bulunmaktadır. Daireler 3 artı 1 ara kat ile 4 artı 1 dubleks konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 4 adet dükkan ve 16 adet daire bulunmaktadır. Daireler 3 artı 1 ara kat ile 4 artı 1 dubleks konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 ara kat dairelerin büyüklüğü brüt 170 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 260 metrekare ile 267 metrekare arasında değişmektedir. Sitede araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Ayrıca çocuk oyun parkı, süs havuzu, oturma alanları gibi sosyal alanlar bulunmaktadır. Konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Ayrıca ferah yapıda balkonlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra 3 adet banyo bulunmaktadır.

Kayapa Ayazpark nerede yer alıyor?

Proje, Bursa’nın Nilüfer İlçesi 30 Ağustos Zafer Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca konutlar çamlık manzaralı ve yüksekte bulunan konumuyla önü kapanmayan düzgün bir lokasyona sahiptir. Proje, caddeye cephe konumunda olup toplu taşıma noktalarına yakın mesafede yer almaktadır.

Kayapa Ayazpark fiyatları ne kadar?

Kayapa Ayazpark projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 170 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 ara kat dairelerin fiyatı 850.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 260 ile 267 metrekare arasında olan 4 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 1.400.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca yüzde 40 peşinat, geri kalanı teslimat sırasında ödeme fırsatı sunulmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 552 522 16 16, 0 507 640 11 99 veya 0 532 360 16 56 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL