Proje Haberleri Yazar Mehmet

Kervancı Rezidans 2 lansmana özel fiyatlarla satışta

Kervancı Rezidans 2 konut projesi Kervancı İnşaat’ın yepyeni projesi olarak satışa sunuldu. Projenin konumu Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde yer almaktadır. Proje kapsamında 2 blok ve toplam140 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler..

tasinmazhaber.com Kervancı Rezidans 2 lansmana özel fiyatlarla satışta

Kervancı Rezidans 2 konut projesi Kervancı İnşaat’ın yepyeni projesi olarak satışa sunuldu. Projenin konumu Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde yer almaktadır. Proje kapsamında 2 blok ve toplam140 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 1 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Kervancı İnşaat güvencesi ile yaşama geçirilen projede her biri 7 katlı olmak üzere 2 adet blok yükselmektedir. Her blokta 10 adet daire konumlanan projede toplam 140 adet daire yer almaktadır. Bununla birlikte ticari üniteler de yer almaktadır. Bahsi geçen daireler ise 1 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 50 metrekaredir. Ayrıca 1 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 40 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur.

Asansör, hidrofor, kablo TV, su deposu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar pay ölçerli merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Mutfaklar Amerikan mutfak modeline sahiptir. Ankastre mutfak seti, duşakabin, gömme dolap ve PVC doğrama gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin uygulaması yapılmaktadır.

Kervancı Rezidans 2 konumu hakkında

Proje, Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi Zafer Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Merkezi konumda yükselen proje yeşil alan ve şehir manzarasına sahiptir. Muhitinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Kervancı Rezidans 2 fiyatları ne kadar?

Kervancı Rezidans 2 projesinde lansmana özel satış avantajları mevcuttur. Brüt 50 metrekare olan 1 artı 1 dairelerin fiyatı 1.499.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (536) 593 37 97 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL