Proje Haberleri Yazar Mehmet

Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura sonuçları belli oluyor

Toplu konut projesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kiptaş tarafından hayata geçirilmektedir. Aydınlı konut projesinin temeli 13 Aralık 2021 tarihinde Pazartesi günü gerçekleştirilen törenle atılmıştı. Konut projesi İstanbul İli, Tuzla İlçesi,..

tasinmazhaber.com Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura sonuçları belli oluyor

Toplu konut projesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kiptaş tarafından hayata geçirilmektedir. Aydınlı konut projesinin temeli 13 Aralık 2021 tarihinde Pazartesi günü gerçekleştirilen törenle atılmıştı. Konut projesi İstanbul İli, Tuzla İlçesi, Aydınlı bölgesinde yer almaktadır. Konut projesinde temellerin atılmasının ardından şimdi konut kuraları çekilişi gerçekleştirilmektedir. Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura sonuçları ne zaman belli olacak? Vatandaşlar şimdi bu sorunun cevabını merakla araştırmaktadır. Bu sorunun cevabını vermeden önce biraz projeden bahsedelim.

Proje özellikleri neler?

Tuzla Aydınlı’da hayata geçirilen toplu konut projesi toplam 21 adet konut bloğundan oluşmaktadır. 21 adet konut bloğunda ise toplam 321 adet daire yer almaktadır. Ayrıca dairelerin dışında konut projesi içerisinde 21 adet ticari ünite ve 1 adet kreş yer almaktadır.

Konut projesi 36 bin 522 metrekare büyüklüğe sahip arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. 36 bin 522,57 metrekare büyüklüğündeki alan üzerinde oniki adet konut bloğu bulunmaktadır. Konut blokları zemin kat + 5 normal kat + çatı katı olacak şekilde projelendirilmiştir. Oniki adet konut bloğunda ise 2+1 ve 3+1 tip daire seçenekleri yer almaktadır. Dairelerin 250 tanesi 2+1 tip dairelerden, 71 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir.

Konut projesinde yer alan dairelerden 210 tanesi 88 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 kapalı mutfaklı dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca 40 tanesi ise 79 metrekare büyüklüğündeki 2+1 tip açık mutfaklı dairelerden oluşmaktadır. Geri kalan 71 adet daire ise 104 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip dairelerden oluşmaktadır.

Toplam 39 bin 210,79 metrekare kapalı inşaat alanına sahip projede ayrıca sosyal alanlar da yer almaktadır. Bu sosyal alanlar içerisinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, bisiklet yolu, yürüyüş yolu bulunmaktadır. Ayrıca konut projesinde çiçek bahçeleri, basketbol sahası, 158 araçlık açık otopark alanı yer almaktadır.

Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler fiyat listesi ve ödeme planı

79 metrekare 2+1 açık mutfak dairelerin fiyatları ortalama 383 bin 150 TL’den başlamaktadır. 88 metrekare 2+1 kapalı mutfak dairelerin fiyatları ortalama 457 bin 600 TL’den başlamaktadır. 104 metrekare 3+1 dairelerin fiyatları ise ortalama 530 bin 400 TL’den başlamaktadır. Ödeme planı olarak baktığımızda ise yüzde 20 peşinat ödenmektedir. Yüzde 60 oranındaki tutar kredili, yüzde 20 oranında tutar ise teslimde ödenecektir. Ayrıca yüzde 20 peşin kalanı firma bünyesinde 24 ay vade ve sıfır faiz ile kredi kullanarak daire sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Konut projesine 120 ay vade ve 3 bin 400 TL’den başlayan sabit taksitlerle daire sahibi olma fırsatı sunulmaktadır.

Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura sonuçları nerede yayınlanıyor?

Konut projesine kura çekilişi Kiptaş’ın sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanmaktadır. Kura çekilişi yapıldıktan sonra ise sonuçlar yine Kiptaş’ın web sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Sonuçlar aynı zamanda web sitemizde de yer alacaktır. 13 Ocak 2022 tarihinde Perşembe günü saat 11:00’da çekiliş töreni başlamıştır. Hak sahibi belirleme kurası ile tören konuşmasının ardından saat 11:45’te başlamıştır.

Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura çekilişini canlı olarak izlemek için tıklayınız….

Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler nerede yer alıyor?

13 Aralık 2021 tarihinde inşasına başlanan projenin 2023 yılı sonlarına doğru tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Tuzla konut projesi Ulubatlı Hasan Orta Okulu yayınında yer almaktadır. Ayrıca proje Tuzla Merkez Aile Sağlığı Merkezi’ne ise 1.3 km, Kamil Abduş Gölü’ne 6.6 km mesafede bulunmaktadır. Proje E-5 karayoluna 4.8 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise 1.5 km mesafededir.

Detaylı bilgi için 0212 963 99 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL