Proje Haberleri Yazar Burcu TERZİOĞLU

Korkmazkaya Çeşme Pendik’te yükseliyor

İstanbul’un Pendik ilçesinde, TMZ Grup ve Korkmaz Grup ortaklığı ile inşa edilen Korkmazkaya Çeşme projesi, 80 konuttan oluşuyor. Aralık 2019’da sahiplerine teslim edilecek projede, 2+1 ve 3+1 daire tipleri mevcut…

tasinmazhaber.com Korkmazkaya Çeşme Pendik’te yükseliyor

İstanbul’un Pendik ilçesinde, TMZ Grup ve Korkmaz Grup ortaklığı ile inşa edilen Korkmazkaya Çeşme projesi, 80 konuttan oluşuyor.

Aralık 2019’da sahiplerine teslim edilecek projede, 2+1 ve 3+1 daire tipleri mevcut. Projedeki konutların büyüklükleri, 96 metrekare ila 121 metrekare arasında değişiyor.

2 bloktan oluşan projedeki konutların fiyatları 316 bin TL ila 442 bin TL arasında değişiyor.

Projede yüzde 10 peşinat sonrasında 6 ay sonra yüzde 15, 12 ay sonra yüzde 15 olmak üzere iki ara ödeme yapılıyor. Kalan konut bedeli için bir yıl sonra kredi kullanabilmek mümkün.

Projede çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, tenis kortu, kameriye ve kapalı otopark gibi sosyal donatılar mevcut.

Garanti Teknoloji Merkezi’ne 2 dakika, Çamçeşme Metro Durağı’na 2 dakika, Kaynarca Metro Durağı’na 5 dakika, hızlı tren ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakika, Neormarin ve Pendorya alışveriş merkezlerine 2 dakika, Pendik Marina’ya 5 dakikauzaklıktaki Korkmazkaya Çeşme projesi, Çamçeşme Mah. Aydınlı Cad. Tasvir Sok. No: 14 Pendik/İstanbul adresinde yer alıyor.

Telefon: 0216 506 18 61

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL