Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Ledakent 2. etap satışları başladı

Ledakent Kastamonu merkezde yer alan bir projedir. Proje Zintaş A.Ş tarafından hayata geçirilmektedir. Daireler ve villalardan oluşan projede ikinci etap satışları başlamış durumda. Satışta olan daire ve villaların özellikleri, büyüklükleri ve..

tasinmazhaber.com Ledakent 2. etap satışları başladı

Ledakent Kastamonu merkezde yer alan bir projedir. Proje Zintaş A.Ş tarafından hayata geçirilmektedir. Daireler ve villalardan oluşan projede ikinci etap satışları başlamış durumda. Satışta olan daire ve villaların özellikleri, büyüklükleri ve fiyatları hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz.

Proje detayları ve dairelerin özellikleri

Ledakent 2. etabı toplam 80 konuttan meydana gelmektedir. Bu konutların 54 adedi daire, 26 adedi villadır. Projede dairelerin ve villaların satışları devam etmektedir. Dairelerin en geniş ve lüks olanı 5+2 penthouselerdir. Bu daireler iki katlıdır ve toplam dört adet banyosu vardır. Ebeveyn banyoları yatak odaları içinde ayrıca yer almaktadır. Salon ve mutfak birbirinden ayrıdır. 5+2 daireler brüt 369, net 286 metrekare kullanım alanına sahiptir. 5 oda 1 salon villa tipi konutlarda da dört adet banyo bulunmaktadır. Villaların büyüklükleri 367 metrekaredir. Bahçe alanları ise 235 metrekare ile 400 metrekare arasında değişmektedir. Hem dairelerin hem villaların kışın ısınması için doğalgaz kombi sistemi bulunmaktadır. Yazın serinlemek içinse isteğe bağlı olarak klima kullanılmaktadır.

Ledakent 2 sitesinde güvenlik 24 saat 7 gün kesintisiz olarak verilmektedir. Özel güvenlik sistemlerine ek olarak kameralı güvenlik sistemleri de bulunmaktadır. Site içinde açık otopark alanı bulunmaktadır. Bu alanda her konut için 2 adet araçlık yer bulunmaktadır. Site içinde hem açık hem kapalı yüzme havuzu vardır. Bu yüzme havuzlarında hem yetişkinler hem çocuklar yüzebilir. Çocukların güvenle oyun oynaması için 2 adet çocuk oyun parkı vardır. Fitness salonu, tenis, basketbol ve futbol sahaları bulunmaktadır. Ayrıca eğlence alanı olarak cafe, restaurant alanı bulunmaktadır.

Ledakent 2. etap fiyatları

Proje ikinci etabında daire ve villa satışları başlamış durumda. Fiyatlar konutların büyüklüklerine göre değişmektedir. 5 oda 2 salon penthouse konutlar şu anda 3 milyon 790 binden başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. 5 oda 1 salon villalar ise 4 milyon 750 binden başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Konutların fiyatları zaman içinde değişmektedir. Konutlar hakkında daha detaylı bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Ledakent projesi hakkında bilgi almak için 0 (366) 214 99 01 ya da 0 (366) 244 34 34 sabit numaralarını arayabilirsiniz. Bunun dışında 0 (542) 612 63 30 cep numarası ile de proje hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Diğer proje haberlerine göz atmak için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL