Proje Haberleri Yazar Mehmet

Marincity Trabzon satışları devam ediyor

Marincity Trabzon konut projesi Trabzon İli, Yomra İlçesi, Sancak Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca konut projesi Özgün Gıda firması tarafından hayata geçirilmiştir. Teslimlerin hemen yapıldığı konut projesinde satışlar da tüm hızıyla..

tasinmazhaber.com Marincity Trabzon satışları devam ediyor

Marincity Trabzon konut projesi Trabzon İli, Yomra İlçesi, Sancak Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca konut projesi Özgün Gıda firması tarafından hayata geçirilmiştir. Teslimlerin hemen yapıldığı konut projesinde satışlar da tüm hızıyla devam etmektedir. Proje hakkında daha detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Projenin özellikleri neler?

Trabzon konut projesi 185 bin metrekare büyüklüğe sahip arsa parseli üzerinde inşa edilmiştir. 25 bin metrekarelik alan üzerinde ise toplam 4 adet konut bloğundan oluşmaktadır. Dört adet konut bloğunda ise toplam 299 adet konuttan oluşmaktadır. 697 adet konut ise tamamı deniz manzaralı 3+1, 4+1, 5+1 tipindeki meskenlerden meydana gelmektedir.

Söz konusu konut projesindeki meskenlerin büyüklüğü ise brüt 140 metrekare ile 242 metrekare arasında değişmektedir. 3+1 tip daireler brüt 140 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 4+1 tip daireler brüt 187 ve 199 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca 5+1 tip daireler brüt 242 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Marin City Yomra konut projesinde kapalı yüzme havuzları, kapalı çocuk yüzme havuzları yer almaktadır. Ayrıca sauna, buhar odaları, fitness salonu gibi sosyal alanlar da yer almaktadır. Bunların dışında basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortları, Türk hamamı gibi alanlar da yer almaktadır.

Marincity Trabzon fiyatları ne kadar?

Marin City Trabzon projesinde satılık daire fiyatları, konutun tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca bulunduğu kata ve cepheye göre de fiyatlar değişmektedir. Bu kapsamda satılık konut fiyatları 5 milyon 100 bin TL’den başlamaktadır.

Projedeki brüt 140 metrekarelik 3+1 tipindeki dairelerin fiyatları 5 milyon 100 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 187 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 6 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

199 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 6 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 242 metrekare brüt alana sahip 5+1 tip dairelerin fiyatları ise 7 milyon 650 bin TL’den başlamaktadır.

Konut projesi hakkında daha fazla bilgi almak için 0462 341 11 61 veya 0539 508 80 69 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer projelere de göz atmak için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL