Kampanyalar Proje Haberleri Yazar Mehmet

Merkez Ankara Ofisleri 1 yıl ödemesiz son fırsatla satışta

Emlak Konut GYO güvencesi ile Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş. tarafından Ankara İli, Yenimahalle İlçesi’de  Merkez Ankara projesi içerisinde yer alan ofis blokları satışları tüm hızıyla devam ediyor.Merkez Ankara Ofis..

tasinmazhaber.com Merkez Ankara Ofisleri 1 yıl ödemesiz son fırsatla satışta

Emlak Konut GYO güvencesi ile Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş. tarafından Ankara İli, Yenimahalle İlçesi’de  Merkez Ankara projesi içerisinde yer alan ofis blokları satışları tüm hızıyla devam ediyor.Merkez Ankara Ofis etabında yer alan ofisler ise yoğun istek üzerine son kez 1 yıl ödemesiz dönem fırsatı ile satışlar devam ediyor. Peki projedeki ofisler için ödeme planı nasıl? Faiz oranı ne kadar? Kredi vade süresi ne kadar? Tüm bu soruların cevabına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

125 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen Merkez Ankara projesinde muhteşem park manzarasına sahip teraslı ofisler ye alıyor. Ofis etabında 3 adet ofis bloğu yer almaktadır. Projenin 3 bloktan meydana gelen ofis etabında toplam 1.302 bağımsız bölüm mevcuttur. Ayrıca proje Kohn Pedersen Fox (KPF) firması tarafından tasarlandı. Ofis blokları Konya yolu cepheli olan 48 katlı süper kule, 32 katlı teras ofis ve yine 32 katlı kollektif ofis kulelerinden meydana geliyor.

Merkez Ankara proje özellikleri

Pasifik İnşaat tarafından inşa edilen karma konut projesi 1.7 milyon metrekare yüzölçümüne sahip Millet Bahçesi’ne komşu bir alanda yer alan projede toplam 1.425 adet konut yer alıyor. Projede dairelerin dışında ayrıca 1.635 adet ticari ünitede yer alıyor.

Merkez Ankara projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 dubleks daire seçeneklerine yer veriliyor. Projedeki 1+1 tip daireler 81.27 ile 101.89 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 2+1 tip daireler 132.28 metrekare ile 137.01 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

3+1 daireler 165.19 ile 167.03 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde projelendirildi. 4+1 tipindeki konutlar 193.44 metrekare ile 223.09 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde projelendirildi. 5+1 tip konutlar ise 228.62 metrekare ile 228.76 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki tasarlandı. Toplam 1.425 konutun yer aldığı projede yer alan dairelerin 1.070 tanesi satılmış durumda. Böylede projede yer alan dairelerin yaklaşık yüzde 75’i satılmış oldu.

Merkez Ankara Ofis etabı ödeme planı

Emlak Konut GYO güvencesi ile Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen projedeki 1 yıl ödemesiz fırsatı son kez alıcılara fırsat olarak sunuluyor. Yoğun istek üzerine firma son kez 1 yıl ötelemeli satış kampanyasını devam ettiriyor. Bu kampanya kapsamında bir yıl taksit ödemesi yapılmıyor. Taksitleri ödemeye ikinci yılda başlamak üzere, Emlak Konut bünyesinde yüzde 0.99 faiz oranı ve 120 ay vade imkanı ile bankasız, dosya ve hayat sigortası masrafsız ödeme yapılabiliyor.

Tel: 444 05 06

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL