Proje Haberleri Yazar Mehmet

Nazende Evleri Çekmeköy satışları devam ediyor

Nazende Evleri Çekmeköy projesi İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Hüseyinli Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu konut projesi Kayer Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Söz konusu villa projesinde toplam 13 adet villa..

tasinmazhaber.com Nazende Evleri Çekmeköy satışları devam ediyor

Nazende Evleri Çekmeköy projesi İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Hüseyinli Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu konut projesi Kayer Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Söz konusu villa projesinde toplam 13 adet villa yer almaktadır. Projede yer alan bu villalar 5+1 tripleks havuzlu tipinde tasarlanmıştır. Çekmeköy villa projesinin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin özellikleri neler?

Nazende Evleri Çekmeköy projesi İstanbul’un stresinden uzakta doğa ile iç içe bir yaşam sunmaktadır. Çekmeköy villa projesinde toplam 13 adet villa yer almaktadır. Bu villalar 5 artı 1 tripleks konut tipine sahiptir. Ayrıca bu villalar brüt 385 metrekare ile 645 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdedir. Satışa sunulan 5 artı 1 tip tripleks havuzlu villaların büyüklükleri brüt 395, 555 ve 645 metrekare olarak tasarlanmıştır. Ayrıca 395 ve 555 metrekare büyüklüğe sahip villaların satışları devam etmektedir.

Çekmeköy villa projesinde araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca villaların tamamı müstakil yüzme havuzuna sahip olacak şekilde proje tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra villalarda müstakil bahçe kullanımı bulunmaktadır. Aile yaşamına uygun olan bu konutlarda dilediğiniz dizaynı uygulama fırsatı sunmaktadır. Söz konusu projedeki konutlarda ısıtma sistemi olarak doğalgaz bulunmaktadır. Ve ayrıca projedeki villalarda ebeveyn banyosu, duşa kabin, kiler, görüntülü diafon, fiber internet gibi özellikler yer almaktadır.

Nazende Evleri Çekmeköy fiyatları ne kadar?

Brüt 395 metrekare büyüklüğe sahip 5+1 tripleks müstakil havuzlu villaların fiyatları 12 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 555 metrekare brüt alana sahip 5+1 tripleks havuzlu villaların fiyatları ise 16 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır.

Nazende Evleri Çekmeköy nerede yer alıyor?

Villa projesi İstanbul’un Çekmeköy İlçesi, Hüseyinli Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca proje Kuzey Marmara otoyolu bağlantı noktasına komşu konumda yer almaktadır.
Çekmeköy villa projesinde villa satışları tüm hızıyla devam etmektedir. Çekmeköy villa projesinde yer alan villalar toplam 13 adet olarak projelendirilmiştir. Bu villalar 5 artı 1 tripleks konut tipine sahiptir.

Nazende Evleri Çekmeköy projesi hakkında detaylı bilgi almak için 0549 640 19 18 ve 0216 640 19 18 telefon numaraları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL