Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Nene Hatun Konakları 3 satışları devam ediyor

Nene Hatun Konakları 3 konut projesi içeriğindeki lüks dubleks daireleri ve konforlu yapısı ile sahiplerini bekliyor. Çanakkale’nin Merkez İlçesinde yükselen proje Karakaya Group İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site..

tasinmazhaber.com Nene Hatun Konakları 3 satışları devam ediyor

Nene Hatun Konakları 3 konut projesi içeriğindeki lüks dubleks daireleri ve konforlu yapısı ile sahiplerini bekliyor. Çanakkale’nin Merkez İlçesinde yükselen proje Karakaya Group İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan bu konutlar normal ve dubleks dairelerden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, Merkez İlçesi, Barbaros Mahallesi üzerindeki arsa alanı içerisinde inşa edilmektedir. Proje 2+1, 3+1, 3+2 dubleks ve 5+2 dubleks dairelerden meydana gelmektedir. Aynı zamanda Nene Hatun Konakları 3 projesi 2 konut bloğundan oluşmaktadır. Proje kapsamındaki daire içleri fiber internet, Hilton banyo, spot aydınlatma, görüntülü diafon gibi donanımlara sahiptir. Ayrıca dairelerde vestiyer, kiler, ebeveyn banyosu, ankastre set gibi olanaklar da mevcuttur.

Projedeki daireler ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Bunun dışında proje kapsamında asansör ve kamera sistemi de bulunmaktadır. Ayrıca daireler yerden ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Projede 2+1 tip daireler brüt 130 metrekare, 3+1 tip daireler ise 160 metrekare olarak planlanmıştır. 3+2 dubleks daireler brüt 235 metrekareyken, 4+2 dubleks daireler ise 250 metrekare büyüklüğündedir.

Nene Hatun Konakları 3 konumu ve fiyatları hakkında

Nene Hatun Konakları 3 konut projesi, Çanakkale’nin merkezinde Barbaros Havaalanı Mevkiinde konumlandırılmıştır. Ayrıca proje ulaşım noktalarına, hastane, okul, üniversite, market gibi merkezlere de yakın mesafededir.

Bu konutlarda fiyatları dairenin tipine, büyüklüğüne, bulunduğu konuma göre değişiklik gösterebilmektedir.

Proje kapsamında satışları devam eden brüt 120 ile 160 metrekare arasında olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 2.750.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda projeden fiyatları kaçırmadan kazanç elde etmeniz mümkündür.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0532 721 87 20 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL