Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Özcanlar Çarşı Kocaeli 0.99 faiz oranı ile satışta

Özcanlar Çarşı Kocaeli projesi Kocaeli İli, Körfez İlçesi’nde yer alan bir projedir. Projede işyeri ve konutlar birlikte yer almaktadır. Özcanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen proje inşaat aşamasındadır. 0,99 faiz oranlı kredili..

tasinmazhaber.com Özcanlar Çarşı Kocaeli 0.99 faiz oranı ile satışta

Özcanlar Çarşı Kocaeli projesi Kocaeli İli, Körfez İlçesi’nde yer alan bir projedir. Projede işyeri ve konutlar birlikte yer almaktadır. Özcanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen proje inşaat aşamasındadır. 0,99 faiz oranlı kredili satışları bulunan dairelerin özellikleri, büyüklükleri ve satış fiyatları haberin devamında yer almaktadır.

Proje detayları ve dairelerin özellikleri

Özcanlar Çarşı toplam 16.015 metrekare inşaat alanı üzerinde yer almaktadır. İnşaat alanı üzerinde 56 adet mesken, 1 adet eğitim kurumu ve 18 adet işyeri bulunmaktadır. Daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak bulunmaktadır. Dairelerin hepsinde 2 adet balkon vardır. Bu balkonlarda hem yaz hem kış aylarında oturmak mümkündür. 4 oda 1 salon dairelerde yatak odasına ek olarak giyinme odası da vardır. Hem 3+1lerde hem de 4+1lerde kiler yer almaktadır. Tüm dairelerin iç kapıları özel tasarımlı ve kullanışlıdır. Dış kapılar ise daha güvenli olan çelik kapıdır. Acil durumlar için sığınak vardır. Araç park etmek için her daireye bir adet araçlık otopark alanı vardır. Binalarda hem ısı hem ses yalıtımı vardır. Isınmak için yerden ısıtma sistemi kullanılmaktadır.

Özkanlar Çarşı sitesinin güvenliği için 7/24 güvenlik hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetlere ek olarak kameralı güvenlik sistemleri mevcuttur. Ayrıca dairelerin güvenliği için görüntülü diafon vardır. Sosyal donatı olarak ilk dikkat çekenler çocuklar için özel hazırlanan oyun alanları ve parklardır. Bunların dışında yetişkinler içinse spor salonu vardır.

Özkanlar Çarşı dairelerinin büyüklükleri ve fiyatları

Projede yer alan daireler büyüklüklerine göre fiyatlara sahiptir. 2 oda 1 salon olan daireler farklı iki büyüklüktedir. Dairelerden 90 metrekare olanı 1 milyon 25 binden satılmaktadır. 95 metrekare olanları ise 1 milyon 175 binden satılmaktadır. 3 oda 1 salon daireler tep tip olup büyüklükleri 120 metrekaredir. Bu daireler şu anda 1 milyon 745 binden satışa sunulmaktadır. Geniş daireler olan 4 oda 1 salon daireler ise 2 tiptir. 160 metrekare büyüklüğe sahip olanlar 1 milyon 945 binden satılmaktadır. 170 metrekare olanlar ise 2 milyon 95 binden satılmaktadır.

Özkanlar Çarşı Körfez projesinde dairelerinin fiyatları zaman içinde değişmektedir. Uygun ödeme koşulları, banka kredisi ve güncel fiyatlar için firmayı arayabilirsiniz. Bunun için 0 (262) 527 41 36 ve 0 (534) 577 74 55 numaraları bulunmaktadır. Bu numaralardan proje hakkında bilgileri alabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine göz atmak için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL