Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Perla Casa Çorlu satışları başladı

Perla Casa Çorlu projesi geniş ve ergonomik yapısı ile sizleri bekliyor. Projenin konumu Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Ballıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 4 blok,..

tasinmazhaber.com Perla Casa Çorlu satışları başladı

Perla Casa Çorlu projesi geniş ve ergonomik yapısı ile sizleri bekliyor. Projenin konumu Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Ballıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 4 blok, 133 adet daire ve 26 adet ticari alan bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 4 blok, 133 adet daire ve 26 adet ticari alan bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 135 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 190 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 225 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Site içerisinde açık ve kapalı sosyal tesisler bulunmaktadır.

Açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, spor salonu, tenis kortu, basketbol ve futbol sahası bulunmaktadır. Ayrıca çocuk oyun alanları, kafeterya, fitness salonu ve giyinme odaları yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar pay ölçerli merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Bununla birlikte klima alt yapısı yer almaktadır. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde üçlü ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Konutlarda 2 adet banyo yer almaktadır.

Perla Casa Çorlu konumu ve fiyatları hakkında

Konut projesi, Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi Hürriyet Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Pir Sultan Abdal Parkı’nın hemen yanında yer almaktadır.

Perla Casa Çorlu projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 135 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 2.440.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 190 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 2.945.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 225 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 3.580.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (542) 727 59 59 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL