Proje Haberleri Yazar Mehmet

Perla Casa Çorlu satışları devam ediyor

Perla Casa Çorlu projesi Tekirdağ İli, Çorlu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu konut projesi Ballıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi 4 konut bloğundan meydana gelmektedir. Dört adet konut bloğunda..

tasinmazhaber.com Perla Casa Çorlu satışları devam ediyor

Perla Casa Çorlu projesi Tekirdağ İli, Çorlu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu konut projesi Ballıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi 4 konut bloğundan meydana gelmektedir. Dört adet konut bloğunda ise toplam 133 adet konut ve 26 adet ticari üniteler yer almaktadır. Bu daireler 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin özellikleri neler?

Site içerisinde 4 blok, 133 adet daire ve 26 adet ticari alan bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 135 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 190 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 225 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Site içerisinde açık ve kapalı sosyal tesisler bulunmaktadır.

Açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, spor salonu, tenis kortu, basketbol ve futbol sahası bulunmaktadır. Ayrıca çocuk oyun alanları, kafeterya, fitness salonu ve giyinme odaları yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar pay ölçerli merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Bununla birlikte klima alt yapısı yer almaktadır. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde üçlü ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Konutlarda 2 adet banyo yer almaktadır.

Perla Casa Çorlu nerede yer alıyor?

Konut projesi, Tekirdağ İli, Çorlu İlçesi, Hürriyet Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu konut projesi Pir Sultan Abdal Parkı’nın hemen yanında yer almaktadır.

Perla Casa Çorlu fiyatları ne kadar?

Perla Casa Çorlu projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Konut projesinde satılık daire fiyatları, dairelerin tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca daire fiyatları bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir.

Brüt 135 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairelerin fiyatları 3 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 190 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 dairelerin fiyatları  4 milyon 850 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca brüt 225 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 5 milyon 650 bin TL’den başlamaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0542 727 59 59 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL