Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Ritim Kartepe satışları devam ediyor

Ritim Kartepe konut projesi modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanan daireleri ile sahiplerini bekliyor. Kocaeli’nin Kartepe İlçesinde yükselen proje Bignaz İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan..

tasinmazhaber.com Ritim Kartepe satışları devam ediyor

Ritim Kartepe konut projesi modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanan daireleri ile sahiplerini bekliyor. Kocaeli’nin Kartepe İlçesinde yükselen proje Bignaz İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan bu konutlar iki konut tipine sahiptir. Proje ayrıca yapım aşamasında olup, daireler özel fiyatlarla satıştadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Proje, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi üzerindeki 4 bin 612 metrekarelik arsa alanı içerisinde inşa edilmektedir. Aynı zamanda Ritim Kartepe modern ve lüks daireleri ile kaliteli bir yaşamı garantilemesi ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daire içlerinde pek çok özelliğe yer verilmiştir.

2 bloktan meydana gelen proje sosyal olanaklar bakımından da oldukça zengindir. Site içerisinde sauna, hamam, oyun parkı, spor salonu gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Ayrıca proje kapsamında otopark, güvenlik gibi olanaklara da yer verilmiştir. Adana Sarıçam konut projesinde iki tip daire seçeneğine yer verilmiştir. Proje 2+1 ve 3+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda dairelerin büyüklükleri brüt 104 metrekare ile 195 metrekare arasında değişmektedir. 46 dairede ve 16 adet iş yerinden meydana gelen projede dubleks daire seçeneklerine de yer verilmiştir.

Ritim Kartepe konumu ve fiyatları hakkında

Ritim Kartepe konut projesi, Kartepe’de Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde konumlandırılmıştır. Proje aynı zamanda günlük yaşamada ihtiyaç duyulan pek çok noktaya da yakın mesafede yer almaktadır.

Bu konutlarda fiyatları dairenin tipine, bulunduğu kat ve cepheye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Proje kapsamında satışları devam eden daireler lansmana özel avantajlarla satışa sunulmaktadır.

Brüt 104-110 metrekare alanlara sahip 2+1 tip daireler 676 bin TL,

139-195 metrekare alanlara sahip 3+1 tip daireler 903 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca daire satışlarında özel kredi, cazip ödeme koşulları sunulmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0212 438 59 15 ve 0532 100 56 41 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL