Kategoriler
Proje Haberleri

Royal Country Yuvacık yüzde 10 indirim fırsatı

Royal Country Yuvacık konut projesi Torunoğlu A.Ş firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Kocaeli İli, Başiskele İlçesi, Fatih Mahallesi’nde yer almaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, Başiskele İlçesi Fatih Mahallesi üzerindeki alan içerisinde inşa edilmektedir. Projede üç tip daire seçeneği sunulmaktadır. Bu dairelerin hepsi lüks özelliklerle donatılmıştır. Aynı zamanda Başiskele konut projesinde kaliteli işçiliğe sahip daireleri ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamında daire içlerinde vestiyer, yangın-hırsız alarmı, vestiyer, giyinme odası, teras, spot aydınlatma, görüntülü diafon gibi olanaklar bulunmaktadır.

Konut projesi toplam 6 blok ve 102 daireden meydana gelmektedir. Projenin %75’i yeşil alana ayrılmış olup sosyal olanak bakımından oldukça zengindir. Proje kapsamında açık yüzme havuzu, spor alanı, oyun parkı gibi sosyal olanaklar yer almaktadır. Aynı zamanda projede kapıcı, güvenlik, otopark, kapalı garaj, kamera sistemi gibi imkanlar da sunulmaktadır. Proje kapsamında üç tip daireye yer verilmiştir. Daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 tip olarak tasarlanmıştır. Ayrıca projede çatı dubleksi, bahçe dubleksi gibi daire seçenekleri de sunulmaktadır. Bu dairelerin büyüklükleri brüt 109 metrekare ile 215 metrekare arasında değişmektedir.

Royal Country Yuvacık fiyatları ne kadar?

Kocaeli konut projesinde kapsamında dairelerin fiyatları daire tipine göre değişmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

151 metrekare büyüklüğündeki 3+1 daireler 4 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca 180 metrekare büyüklüğündeki 3+1 daireler ise 4 milyon 950 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ödeme planı olarak ise peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunulmaktadır.

Royal Country Yuvacık nerede yer alıyor?

Konut projesi Kocaeli’nin Başiskele İlçesi, Fatih Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca proje İzmit merkeze 10 dakika, Osmangazi Köprüsü ve İzmir otobanına 25 dakikalık mesafededir. Proje Fatih Mahallesi , Tınaztepe Caddesi, No:62 Torunoğlu Satış Ofisi Başiskele / Kocaeli adresinde yer almaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 444 79 72 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…