Proje Haberleri Yazar Burcu TERZİOĞLU

Şehr-i Sefa Konakları ödeme bilgileri

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde, Akyol Grup imzasıyla hayata geçirilen Şehr-i Sefa konakları projesi, 5 bin metrekare arsa inşaat alanına sahip. 2+1’den 7+1’e kadar konut tiplerinin bulunduğu projede, konutların büyüklükleri 80 ila..

tasinmazhaber.com Şehr-i Sefa Konakları ödeme bilgileri

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde, Akyol Grup imzasıyla hayata geçirilen Şehr-i Sefa konakları projesi, 5 bin metrekare arsa inşaat alanına sahip.

2+1’den 7+1’e kadar konut tiplerinin bulunduğu projede, konutların büyüklükleri 80 ila 400 metrekare arasında değişiyor. Proje, Şubat 2019’da sahiplerine teslim edilecek.

Konut fiyatlarının 960 bin TL ila 5 milyon 600 bin TL arasında değiştiği projede, konutlar banka kredisine uygun durumda. Ayrıca kişiye özel ödeme koşulları da mevcut.

Projede açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kafe, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi sosyal donatılar mevcut.

Küçük ve Büyük Çamlıca tepelerine komşu durumdaki Şehr-i Sefa projesi, Ferah Mahallesi 34692 Üsküdar/İstanbul adresinde yer alıyor.

Telefon: 0 216 316 13 88

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL